Zapewnienie ciepła i sprawnie działającej instalacji grzewczej w budynku jest niezwykle ważne i wymaga przeznaczonych do tego urządzeń i akcesoriów. Producenci urządzeń grzewczych oferują klientom szeroki wybór tego typu produktów oraz fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań. Rozwój technologii pozwala coraz częściej wykorzystywać elektrykę do ogrzewania domów, co stanowi innowacyjną i wartą rozważenia opcję.

Elektrotermia – wysokiej jakości urządzenia grzewcze

Firma Elektrotermia przez lata funkcjonowania na rynku poznała dokładnie potrzeby klientów i oczekiwania rynku. Dzięki temu nieustannie zwiększa katalog produktów, inwestuje w zaplecze techniczne i park maszynowy, przez co może świadczyć coraz szerszy zakres usług. Jak mówi pracownik:

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje, które zainteresowane są trwałymi i wysokiej jakości urządzeniami grzewczymi. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych, a także obróbką blach. Produkty wychodzące z naszego zakładu produkcyjnego trafiają do domów i mieszkań na terenie całego kraju, a nawet za granicą.

Firma zajmuje się produkcją obudów, rozdzielni elektrycznych, indywidualnych elementów grzejnych np. grzałek elektrycznych. Dzięki temu klient w jednym miejscu skorzysta z fachowej wiedzy specjalisty, wybierze dopasowane do jego potrzeb produkty i skorzysta z usług montażu niektórych instalacji.

Urządzenia grzewcze – nasz znak rozpoznawczy

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór urządzeń i elementów związanych z zapewnieniem odpowiedniej temperatury w budynku. Wykorzystując części i materiały od sprawdzonych dostawców i producentów, na miejscu wytwarzane są między innymi piece akumulacyjne, wkłady do pieców kaflowych oraz wkłady do nagrzewnic. Pracownicy firmy zdają sobie sprawę, że rośnie zainteresowanie bardziej ekologicznymi rozwiązaniami, ale wciąż w domach i starszych budynkach spotkać można tradycyjne piece, które wymagają prac serwisowych i niezbędnych do tego części.