Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych do naszego domu to nie lada wyzwanie. Warto zatem poznać różnorodność oferty firmy Empiria Stolarstwo, która proponuje szeroką gamę drzwi o różnych funkcjach i wykonaniu. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad drzwiami z przejściem dla zwierząt, wahadłowymi, dwuskrzydłowymi, przeciwpożarowymi czy szklanymi? Poznaj zalety i zastosowanie tych rozwiązań.

Drzwi z przejściem dla zwierząt - komfort dla czworonogów i ich właścicieli

Drzwi z przejściem dla zwierząt to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających czworonogów. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu otworowi, zwierzęta mają swobodny dostęp do różnych pomieszczeń w domu, co pozwala na większą swobodę poruszania się. Empiria Stolarstwo oferuje drzwi z przejściem dla zwierząt w różnych wzorach i kolorystyce, dzięki czemu można je dopasować do stylu wnętrza. Tego typu drzwi sprawdzą się szczególnie w domach, gdzie zwierzęta mają stały dostęp do ogrodu.

Drzwi wahadłowe - praktyczne rozwiązanie dla przestrzeni komercyjnych

Drzwi wahadłowe to konstrukcja, która pozwala na swobodne otwieranie drzwi w obie strony. Dzięki temu są one niezwykle funkcjonalne i praktyczne, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Empiria Stolarstwo oferuje drzwi wahadłowe wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno czy aluminium, co pozwala na dopasowanie ich do charakteru wnętrza. Drzwi te sprawdzą się przede wszystkim w przestrzeniach komercyjnych, takich jak restauracje, hotele czy biura.

Drzwi dwuskrzydłowe - elegancja i funkcjonalność w jednym

Drzwi dwuskrzydłowe to propozycja dla osób ceniących sobie elegancję i wygodę użytkowania. Dzięki dwóm skrzydłom drzwi można uzyskać większą przestrzeń wejściową, co jest szczególnie przydatne w przypadku dużych pomieszczeń. Empiria Stolarstwo proponuje drzwi dwuskrzydłowe o różnorodnych wzorach i kolorystyce, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Drzwi te doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach o większej powierzchni.

Drzwi przeciwpożarowe - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych aspektów, na które zwracamy uwagę podczas wyboru drzwi. Drzwi przeciwpożarowe oferowane przez Empiria Stolarstwo spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy być spokojni o ochronę naszego domu przed pożarem. Wybierając drzwi przeciwpożarowe warto zwrócić uwagę na ich klasę odporności ogniowej oraz materiał, z którego są wykonane. Drzwi te są niezbędne w budynkach użyteczności publicznej, ale coraz częściej montuje się je również w domach prywatnych.