Firma Multi-Tech rozpoczęła swą działalność w 2010 roku. Jej siedziba mieści się w Przystajni w województwie śląskim. Jej pracownicy zajmują się montażem instalacji elektrycznych różnego typu. Cześć z nich znacznie zwiększa bezpieczeństwo domów i ich właścicieli. Inne odpowiadają za funkcjonalność budynków mieszkalnych i komercyjnych.  Warto, zatem lepiej poznać usługi wspomnianej firmy.

Cenione instalacje fotowoltaiczne

Co trzeba wiedzieć o ofercie firmy prowadzonej przez Marcina Majchrzaka? Przede wszystkim to, że dzieli się na cztery części skupiające różne elementy. Do najważniejszych działań należy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych.  W skład tej ważnej usługi wchodzi:

  • przygotowanie projektu instalacji,

  • montaż poszczególnych elementów systemu,

  • zgłoszenie instalacji w zakładzie energetycznym,

  • pomoc w uzyskaniu częściowego zwrotu kosztów.

Zwrot kosztów wspomniany w ostatnim punkcie pochodzi z rządowego programu „Mój Prąd”. Fotowoltaika zamontowana przez Multi-Tech obniży rachunki za energię elektryczną. Dzięki temu inwestycja zwróci się w przeciągu kilku lat. Warto, zatem przemyśleć skorzystanie z opisywanej usługi. 

Instalacje alarmowe i montaż kamer

Co jest jedną z najważniejszych funkcji budynków mieszkalnych? Otóż każdy dom, poza komfortem życia, powinien zapewniać mieszkańcom bezpieczeństwo. Jego poziom można zwiększyć poprzez montaż profesjonalnych systemów alarmowych amerykańskiej marki DSC. Układanie tych instalacji to kolejna z usług firmy Marcina Majchrzaka. Warto wiedzieć, że do wyboru są zarówno wersje przewodowe jak i bezprzewodowe. Oba typy składają się między innymi z centrali alarmowych, manipulatorów, czujek i sygnalizatorów dźwiękowych. Co ważne, Multi-Tech zakłada także systemy ochrony obwodowej farm fotowoltaicznych. Oczywiście montaż alarmów nie jest skierowany tylko do osób prywatnych. To także usługa, z której mogą korzystać przedsiębiorcy.

Kolejna część oferty również jest propozycją dla szerokiej grupy klientów. Należą do niej między innymi właściciele różnych firm oraz domów jedno i wielorodzinnych. Chodzi tu o montaż systemów monitoringu nazywanych telewizją przemysłową. O opisanie tej usługi poprosiliśmy pracownika firmy Multi-Tech z Przystajni, który powiedział:

- Zajmujemy się zakładaniem kamer działających w technologii CVBS, HDCVI, HDTVI, AHD i IP. Te systemy pozwalają monitorować prywatne posesje, biura, hale magazynowe czy produkcyjne.

To jeszcze nie wszystkie działania wchodzące w zakres usług śląskiego przedsiębiorstwa. Na liście jest jeszcze tworzenie domowych i firmowych sieci komputerowych. Do tego dochodzi układanie instalacji światłowodowych.