Remont mieszkania lub domu to złożony i kosztowny proces. Nie warto zajmować się nim samodzielnie – znacznie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy specjalistów, takich jak firma REMOKOMPLEKS Michała Motyla. Fachowa wiedza, specjalistyczne narzędzia i sprzęty, bogate doświadczenie branży – to gwarancja uzyskania efektu końcowego, który spełni wszystkie nasze oczekiwania. Zapoznajmy się zatem z charakterystyką firmy oraz jej kompleksową ofertą. 

Czym zajmuje się firma REMOKOMPLEKS?

REMOKOMPLEKS działa na rynku od 2016 roku. Jej właścicielem jest Michał Motyl. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Specjaliści posiadają doświadczenie w branży wykończeniowej i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród dotychczasowych klientów, którzy cenią firmę za profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia i elastyczność w doborze terminów.  REMOKOMPLEKS służy także merytorycznym doradztwem w kwestiach, związanych z budownictwem i remontami, a na swoje usługi udziela gwarancji. Ponadto współpracuje z innymi przedsiębiorstwami, takimi jak Okna Bednarek, ART.-KRIS, HYDROTESTER, RATBUD. Korzystając z pomocy firmy REMOKOMPLEKS, możemy być pewni sprawnego i bezpiecznego przebiegu prac, a także efektu, który wpisze się w nasz gust. 

Kompleksowa oferta firmy REMOKOMPLEKS

Jak wiadomo, podczas remontu konieczne jest przeprowadzenie całego szeregu prac. Wiele z nich musimy powierzyć różnym specjalistom, ponieważ nie każde przedsiębiorstwo budowlane zajmuje się zarówno etapem wykończeniowym, jak i na przykład instalacjami sanitarnymi. Planując remont, warto zatem wybrać do współpracy firmę, taką jak REMOKOMPLEKS, która świadczy kompleksowe usługi. Dzięki temu wszystkim zajmie się jeden zespół specjalistów, a my nie będziemy musieli poszukiwać wykonawców do każdego zadania. REMOKOMPLEKS wyróżnia się na rynku bogatą ofertą. Znajdziemy w niej m.in.: 

  • Suchą zabudowę, 
  • Układanie glazury i płytek, 
  • Montaż paneli, 
  • Gładzie gipsowe, 
  • Malowanie, 
  • Tynki strukturalne, 
  • Elewacje. 

Efekty prac remontowych, zrealizowanych przez firmę REMOKOMPLEKS, robią wrażenie – zdjęcia możemy obejrzeć na stronie internetowej. To jednak nie wszystko. Fachowcy zajmują się również wykonywaniem, naprawami oraz modernizacją instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji elektrycznych, instalacji centralnego ogrzewania oraz gazowych. Zakres świadczonych usług jest więc bardzo szeroki. Jak informują sami specjaliści, są w stanie kompleksowo zrealizować wszystkie zlecone im prace.