Na co dzień prowadzisz gospodarstwo i zajmujesz się hodowlą zwierząt? W takim razie na pewno wiesz, jak ważne jest zapewnienie im odpowiednich warunków do rozwoju. W tym aspekcie niezbędne są m.in. właściwe podłogi rusztowe, które może zaoferować firma Thye Lokenberg Polska. Dowiedz się więcej na ten temat!

Dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie 

Thye Lokenberg Polska to firma mogąca pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Od początku zajmuje się produkcją rusztów betonowych. Dzięki wieloletniej działalności wie, jak tworzyć wysokojakościowe systemy podłóg rusztowych. Są one nie tylko bezpieczne i bardzo wytrzymałe, ale również estetyczne. 

Dodatkowo warto podkreślić, że firma nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą, ale także fachowym układaniem podłóg rusztowych. Jeśli zatem planujesz zmodernizować swoją oborę i chcesz powierzyć to zadanie najlepszym fachowcom, to wybierz Thye Lokenberg Polska!

Bogata oferta podłóg rusztowych

Podłogi rusztowe oferowane przez Thye Lokenberg Polska mogą być stosowane w przypadku różnych gatunków zwierząt – dla bydła, cieląt, trzody i prosiąt. Firma proponuje m.in. podłogi rusztowe ze szczelinami oraz trzy- i czterofragmentowe. Zawsze bardzo ważne jest, aby były one dostosowane m.in. do wagi zwierzęcia. Bez obaw jednak – doświadczeni pracownicy wspomnianej działalności służą profesjonalnym doradztwem w tym zakresie! Pamiętaj również, że taki zakup to inwestycja na długie lata, więc warto wybrać zaufanego producenta!