Każdego roku w Polsce można odnotować znaczy wzrost sprzedaży takich proekologicznych i energooszczędnych technologii chłodniczych oraz grzewczych jak klimatyzacja, wentylacja mechaniczna z rekuperatorem odzysku ciepła, a także pompy ciepła. W systemy te wyposażane są już nie tylko nowoczesne biurowce i apartamenty, ale też szpitale, urzędy oraz domy jednorodzinne, które mogą skomunikować wymienione rozwiązania ze sobą przy pomocy automatyki domowej SmartHome. Przy wyborze klimatyzatorów, elementów wentylacji oraz przy kupnie pomp ciepła ważne jest jednak to, by wybierać urządzenia sprawdzonych producentów. W tym pomaga swoim klientom zespół Salonu DAIKIN – Klimatyzacja, Pompy Ciepła, Wentylacja – AP KLIMA. Poznaj jego ofertę.

Punkt sprzedażowy DAIKIN z niezwykłym showroom’em

Pracownia monterska i serwisowa AP KLIMA, a dzisiaj również i firma dystrybutorska działająca pod nazwą Salon DAIKIN – Klimatyzacja, Pompy Ciepła, Wentylacja, to miejsce, gdzie inwestorzy mogą wyruszyć na spotkanie z najnowocześniejszą technologią. W poznańskim punkcie sprzedażowym, oferującym klimatyzatory, pompy ciepła i całe systemy wentylacyjne z rekuperacją, kupić można właśnie wysokiej klasy urządzenia marki DAIKIN, które wyróżniają się spośród konkurencji prostą obsługą, solidną i bezawaryjną konstrukcją, energooszczędnością, proekologicznością oraz wielofunkcyjnością. Ofertą zainteresowane powinny być zaś sklepy, deweloperzy stawiający modne apartamentowce, zarządcy urzędów i obiektów kulturalnych, a także właściciele mieszkań. Zespół poznańskiego Salonu DAIKIN zaprasza również inwestorów planujących budowę domu w standardzie energooszczędnych NF 40 czy pasywnym NF 15. Proponowana technologia sprzyja idei ekologicznego budownictwa. Jak jednak w prosty sposób uwierzyć w te zapewnienia?

Specjaliści z Salonu DAIKIN cenią sobie kontakt z klientem i przedstawianie mu faktów, a nie sloganów marketingowych. To dlatego idąc z duchem czasu w punkcie sprzedażowym każdy będzie mógł przekonać o tym, jak działają dane modele klimatyzatorów, rekuperatorów czy pomp ciepła. Jak tłumacz bowiem jedna z doradców firmy:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy dla nich w naszym punkcie sprzedażowym showroom, czyli swoisty sklep przyszłości, gdzie dany produkt można dotknąć i przetestować. Zainteresowani będą mieli możliwość przeprowadzenia własnych testów sprzętów, sprawdzając ich funkcje, a to wszystko pod okiem eksperta, który udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Dzięki temu klient łatwiej podejmie właściwą decyzję i co ważne, szybko znajdzie rozwiązanie dla domu, biura i sklepu, które spełni jego najśmielsze oczekiwania.

Montaż i serwis klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła

Firma AP KLIMA, a dzisiaj również i Salon DAIKIN, od 15 oferują usługi monterskie oraz serwisowe klimatyzacji, wentylacji czy pomp ciepła, kierując ofertę do klientów indywidualnych, biznesowych oraz do podmiotów publicznych. Prócz sprzedaży technologii grzewczych i chłodniczych liczyć można zatem na szybkie, tanie i kompleksowe konserwacje, przeglądy oraz naprawy urządzeń różnych producentów (Daikin, Innova, Mitsubishi Electric, Haier i wielu innych). Serwis odbywa się przy tym w ramach obsługi pogwarancyjnej lub gwarancyjnej, a  dotyczy ona m.in. usuwania uszkodzeń mechanicznych i elektronicznych, a także wymiany filtrów, nabijania czynnika chłodniczego oraz odgrzybiania klimatyzacji i wentylacji.

Poznański zespół z Salonu DAIKIN – Klimatyzacja, Pompy Ciepła, Wentylacja AP KLIMA, świadczy też szeroko rozumiane usługi projektowo-monterskie. W ich ramach w domach, sklepach czy w biurach montowane są klimatyzatory multisplit, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory kanałowe oraz te przypodłogowe. Zlecić można też montaż według projektu wentylacji z rekuperacją oraz pomp ciepła. Uzupełnieniem oferty jest też instalacja paneli fotowoltaicznych wraz z pełną kalibracją, instruktażem obsługi i pierwszym rozruchem. Dlaczego warto zaś postawić na usług montersko-serwisowe firmy AP KLIMA?

Zadowoleni klienci wskazują na trzy główne powody współpracy z poznańskim zespołem fachowców od klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Zalicza się do nich: terminowość, elastyczne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowość usług.