Blog Panoramy Firm

Pustaki POROTHERM – które wybrać i gdzie je okazyjnie kupić?

Materiał partnera
2019-08-25
materiały budowlane

Na polskim rynku dystrybucji materiałów budowlanych, do wznoszenia domów jednorodzinnych i nie tylko, bardzo ważnymi produktami, są te z uznanej linii POROTHERM, która składa się na różnego rodzaju pustaki. Zakres ich gatunków jest duży, ale dzisiaj inwestorzy szczególnie zainteresowani są wyrobami Porotherm 30 T Dryfix, Porotherm 38 T Profi, czy Porotherm 44 T Profi.

Wybierz pustaki wypełnione wełną mineralną!

Linia POROTHERM, gwarantuje między innymi nowoczesne wyroby, które stanowią pustaki wypełnione wełną mineralną. To ona szczelnie zapełniając pustakowe komory, zapewnia budowę domu bez konieczności tworzenia dodatkowych systemów termoizolacyjnych opartych m.in. o zastosowanie styropianów. Pustaki PORTOHERM z wełną, to zaś między innymi produkty z indeksami 30 T Dryfix, 38 T Profi, czy 44 T Profi. Wysokiej jakości szczelność, zapewniona jest zaś już przy grubości ścian nawet niższych niż 50 cm. Jest to efekt nie tylko zastosowania najwyższej klasy wełny mineralnej, ale także przystosowani do murowania na cienkospoinową zaprawę. To ona przyśpiesza znacznie prace budowlane, poprawiając parametry cieplne muru. Precyzja wykonawcza znacznie może bowiem wpłynąć na parametry termoizolacyjne. Pustaki POROTHERM, są zaś w tym zakresie dokładnie przebadane techniczne, uzyskując liczne certyfikaty oraz branżowe wyróżnienia. Zaletą ich stosowania, jest również proekologiczność…

Zalety pustaków POROTHERM

Pustaki POROTHERM, są przez ich producentów opisywane, jako produkty nowoczesne oraz ergonomiczne. Wyróżniają się wysoką izolacyjnością termiczną oraz akustyczną, zapewnianiem zdrowego mikroklimatu wnętrz, gwarantowaniem wysokiej jakości ścian jednowarstwowych, a także szybkim budowaniem, w czystych warunkach, bez pozostawiania szkodliwych dla środowiska odpadów. Niewątpliwą zaletą pustaków POROTHERM z wełną mineralną, jest również to, że są one komplementarne z innymi produktami, tworząc np. z nadprożami, stropami, czy tynkami, jedną wielką integralną konstrukcję.

Dystrybutorzy pustaków POROTHERM

Pustaki POROTHERM dystrybuują w Polsce tylko najlepsze firmy, które obsługują różnych inwestorów – indywidualnych, publicznych oraz biznesowych. Tak jest w przypadku firmy handlowo-produkcyjno-usługowej KAMIX, która działa w miejscowości Iwkowa. To tam można w atrakcyjnych cenach kupić wyroby POROTHERM, TERMOPOR MAX, czy też YTONG. W ofercie firmy znaleźć można zaś nie tylko pustaki, ale również kleje, farby i lakiery, płytki ceramiczne, płytki elewacyjny, parapety, a nawet stolarkę okienną oraz bramy garażowe. Z pełną ofertą KAMIX, już teraz warto zapoznać się na dedykowanej stronie www.