Żurawie to maszyny, które umożliwiają transportowanie materiałów na duże wysokości. Są podstawowymi urządzeniami na placach budowy – przyspieszają i ułatwiają realizację dużych projektów konstrukcyjnych. Ze względu na swoje przeznaczenie, odznaczają się skomplikowaną konstrukcją. Dlatego, jeśli ulegną uszkodzeniu, naprawę należy powierzyć fachowcom, takim jak E&H Serwis Michał Derdowski. Dowiedz się więcej na temat tej firmy oraz jej usług!

Kompleksowe naprawy żurawi

Jak wiesz, żuraw na placu budowy jest niezastąpiony. Często inwestorzy posiadają jeden dźwig lub w przypadku większej inwestycji kilka, ale każdy przeznaczony jest do konkretnej budowli i używany jest każdego dnia. Z tego względu jego awaria uniemożliwi wykonywanie dalszych prac, a w konsekwencji generuje ogromne koszty i powoduje opóźnienia. Dlatego, aby tego uniknąć, skorzystaj z pomocy specjalistów.

Wiemy, jak ważna jest natychmiastowa reakcja i przywrócenie sprawności uszkodzonej maszyny. Posiadamy zaawansowane zaplecze techniczne i właściwie od ręki przeprowadzamy wszystkie niezbędne naprawy żurawi. Szeroki asortyment części zamiennych pozwala nam w przypadku awarii szybko i sprawnie wymienić uszkodzony element na nowy.

- zapewnia fachowiec z E&H Serwis Michała Derdowskiego.

Pracownicy tej firmy posiadają ogromne doświadczenie w naprawie żurawi – od 2014 zajmują się naprawą tego typu pojazdów. Decydując się na usługi tego zakładu nie musisz obawiać się o nieterminowe lub niedokładne wykonanie naprawy.

Przeglądy techniczne i serwis żurawi

Usługi E&H Serwis poza naprawą obejmują regularne kontrole stanu technicznego żurawi, które stanowią podstawę ich bezpiecznej eksploatacji, maksymalnej efektywności oraz niezawodnej pracy. Eksperci tam zatrudnieni serwisują oraz poddają obowiązkowym badaniom dozoru technicznego, a także przeglądom konserwacyjnym żurawie: budowlane, szosowo-terenowe, terenowe, gąsienicowe i przenośne. Ponadto zakres realizowanych czynności serwisowych obejmuje przeglądy i naprawy wszystkich kluczowych układów i elementów.

Powierzając serwis żurawi temu przedsiębiorstwu, możesz liczyć na kompleksowe sprawdzenie stanu technicznego swoich maszyn, wykrycie ewentualnych usterek oraz i ich usunięcie. Dzięki temu będą one służyć bezawaryjnie, a Ty unikniesz niepotrzebnych oraz kosztownych przerw w pracach budowlanych. Prawidłowe przygotowanie żurawi do badania okresowego, które wykonuje Urząd Dozoru Technicznego (UDT) jest kluczowe. Wybierając tę firmę Twój pojazd bez problemu przejdzie te badania.

Firma Michała Derdowskiego oferuje również naprawę, przeglądy i konserwację okresową urządzeń transportu bliskiego oraz naprawę dźwigników, podestów, suwnic i siłowników.