Firma TEKNOBUD działa na rynku od 2011 roku. Specjalizuje się w budowie torowisk i dróg. Przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całego kraju, gwarantując swoim klientom rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia. Z pomocy firmy TEKNOBUD chętnie korzystają włodarze największych polskich miast. Dlaczego właśnie temu przedsiębiorstwu warto powierzyć utworzenie linii kolejowej?

Kompleksowa realizacja zlecenia

Mało która firma budowlana może się pochwalić tak szerokim zakresem usług jak TEKNOBUD. Przedsiębiorstwo działa kompleksowo, wspomagając inwestorów na każdym etapie realizacji zlecenia – od opracowania projektu nowego torowiska czy drogi aż po ich wykonanie. Umożliwia to nowoczesny, rozbudowany park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga, która składa się z doświadczonych inżynierów, operatorów maszyn i pracowników fizycznych. TEKNOBUD od lat z powodzeniem buduje i remontuje torowiska tramwajowe, kolejowe i drogi. Wykonuje również roboty nawierzchniowe, ziemne oraz odwodnieniowe w zakresie wspomnianej już infrastruktury. Przedsiębiorstwo jest w stanie własnymi siłami zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt. Nie potrzebuje do tego pomocy podwykonawców. TEKNOBUD to solidny i wiarygodny partner, który cieszy się dużym zaufaniem polskich inwestorów.

Roboty kolejowe – specjalność firmy TEKNOBUD

Głównym profilem działalności firmy jest montaż nawierzchni kolejowych oraz rozjazdów na podsypce tłuczniowej. Przedsiębiorstwo korzysta w tym celu z kruszywa najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość torowiska. TEKNOBUD trudni się także montażem torów na kanałach remontowych oraz montażem torów podsuwnicowych. Firmie można zlecić rozbiórkę starej linii kolejowej bądź jej modernizację. TEKNOBUD w swojej codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne i sprawdzone rozwiązania technologiczne. Specjaliści starają się jak najlepiej dopasować je do charakteru inwestycji, mając na względzie zadowolenie klienta. Co ważne, przedsiębiorstwo bierze pełną odpowiedzialność za efekt świadczonych usług, a po skończonej pracy pozostawia po sobie porządek. Wszystkie odpady powstałe podczas realizacji inwestycji są utylizowane zgodnie z przepisami prawa. Inwestor nie musi martwić się o ich usunięcie.

Jakimi realizacjami może pochwalić się firma TEKNOBUD?

Jak już wspomniano, firma TEKNOBUD ma za sobą wiele skomplikowanych realizacji na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo brało udział, między innymi, w przebudowie nawierzchni torów tramwajowych przy ulicy Prostej w Warszawie, budowie linii tramwajowej przy alei Piłsudzkiego w Olsztynie i przebudowie przejazdu kolejowego w Toruniu. TEKNOBUD stawiał również zajezdnię tramwajową przy ulicy Wita Stwosza w Gdańsku. Firma może pochwalić się licznymi rekomendacjami, które najlepiej świadczą o jej profesjonalizmie, uczciwości i terminowości.