Niektóre prace w ogrodzie nie każdy jest w stanie zrealizować samemu, dlatego wtedy z pomocą przychodzą fachowcy z firmy Top-Trans, którzy już od 1993 roku realizują różne zlecenia, do których niezbędne są podnośniki. W zakres takich usług wchodzą wszelkie prace wysokościowe. Ścinka drzew, które przerosły instalacje elektryczne i zagrażają mieszkańcom, również przeprowadzana jest przez takich specjalistów.

Prace wysokościowe z użyciem podnośników

Wszelkie zadania, które muszą być wykonane na pewnej wysokości, do jakiej zwykła drabina nie sięga, przysparzają niemałych kłopotów mieszkańcom domów jednorodzinnych i wolnostojących budynków. Dlatego też firma Top-Trans oferuje swoją pomoc w zakresie takich czynności. Wynajmując podnośniki wraz ze specjalistami, którzy je obsługują, możemy przeprowadzić wiele zmian w ogrodzie, podwyższając bezpieczeństwo przechodniów.

Przycinanie wysokich drzew, do których dostęp jest utrudniony, a zagrażają one instalacjom elektrycznym i telekomunikacyjnym czasami jest konieczne, mimo że nie chcemy psuć zielonej aranżacji wokół obiektów. Dzięki podnośnikom i doświadczonym fachowcom, którzy posiadają specjalne uprawnienia, takie prace przebiegają sprawnie i z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa.

Odśnieżanie dachów podczas srogich zim

W niektórych regionach kraju zimna pora roku obfituje w duże ilości śniegu na dachach, co przysparza problemów mieszkańcom i kłopotów z możliwością usunięcia go z dachu i wywozu puchu poza tereny miasta, tak aby komunikacja i poruszanie się po nim było bezpieczne i możliwe.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i przeszkolonym zespołem, który służy indywidualnym doradztwem w zależności od problemu danego klienta. Naszą ideą jest działanie, które przynosi korzyści obu stronom

– mówi specjalista.

Dzięki specjalistom z Top-Trans można w szybki sposób pozbyć się zalegającego śniegu na różnego rodzaju dachach, który zagraża wszystkim przechodniom, a także obciąża blachodachówkę i może przyczynić się do przeciekania wody wewnątrz budynku.