Kominek to przede wszystkim źródło ciepła, ale nie tylko. Jego konstrukcja oraz piękne zdobienia mogą jednocześnie stanowić jedyną w swoim rodzaju dekorację wnętrza. Dzięki temu kominek dopełnia aranżację salonu oraz nadaje mu unikatowego, przytulnego klimatu. Oryginalnego projektu oraz solidnego wykonania warto szukać w sprawdzonych firmach takich jak Kominki Lexus. Doświadczeni fachowcy oprócz kominków oferują wiele innych wyrobów z kamienia.

Wieloletnie doświadczenie

Chcąc, aby kamienny kominek w naszym salonie wyglądał dokładnie tak, jak go sobie wyobrażamy, kluczową kwestią jest znalezienie odpowiedniego wykonawcy. Praca z kamieniem wymaga nie tylko wiedzy, ale też umiejętności i sporego doświadczenie. Tylko to daje gwarancję, że fachowiec z największą precyzją wykona wszelkie szczegóły oraz zdobienia zgodnie z projektem. Tym wszystkim charakteryzuje się działająca na terenie województwa dolnośląskiego, a w szczególności Wrocławia i okolic firma Kominki Lexus Andrzej Słoninka. Zatrudniani przez nich kamieniarze są w stanie podjąć się wszelkich zleceń, a oprócz solidnego wykonania oferują również profesjonalne doradztwo w doborze materiałów oraz projektów. Co więcej, proponują bezpłatny pomiar i wycenę z dojazdem do miejsca, gdzie ma stanąć kominek.  

Wysokiej jakości kamienne kominki

Kamienne kominki cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na liczne zalety. Przede wszystkim są bardzo odporne na uszkodzenia, dzięki czemu zachowują swój oryginalny stan na długie lata. Ale oprócz tego odznaczają się eleganckim, estetycznym wyglądem, który doskonale komponuje się z wnętrzami w każdym stylu. Dlatego specjalnością firmy Lexus są różnego rodzaju kominki z kamienia naturalnego wykonywane zarówno na podstawie projektów katalogowych, jak i indywidualnych pomysłów klientów. Wykwalifikowani kamieniarze mogą stworzyć kominki tradycyjne z kamienia, cegieł lub kafli idealne do klasycznych wnętrz, kominki nowoczesne o stylu minimalistycznym, ale z efektownymi przeszkleniami i kamiennym wykończeniem oraz kominki portalowe, szczególnie praktyczne we wnętrzach o małym metrażu.

Różnorodna oferta wyrobów z kamienia

Wspomniane wcześniej zalety kamienia sprawiają, że jest on również wykorzystywany jako materiał do produkcji wielu innych wyrobów znajdujących zastosowanie w domach. Z myślą o klientach oraz ich potrzebach firma Kominki Lexus, której siedziba znajduje się w Godzikowicach, oferuje także blaty kuchenne i łazienkowe, płytki, podłogi, parapety oraz schody, zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne.