Suszenie prania jest czynnością, którą na co dzień wykonuje większość osób. Po odpowiednim wypraniu ubrań niezbędne jest ich rozwieszenie oraz pozostawienie na kilka godzin, aż wyschną. Do tego niezbędne są linki na pranie oraz klamerki, które skutecznie zapobiegają spadaniu lekkich rzeczy! Wysokiej jakości akcesoria do prania znajdziesz w ofercie firmy Tegra.

Klamry i linki na pranie – skorzystaj z oferty firmy Tegra

Obecnie większość z nas nie wyobraża sobie suszenia prania bez zastosowania spinaczy (klamerek). To dzięki nim, wszystkie rozwieszone na wieszaku lub lince rzeczy nie zostaną zwiane! Czasami wystarczy lekki podmuch wiatru, aby bielizna i inne lekkie ubrania spadły. Jest to szczególnie problematyczne w przypadku ubranek dziecięcych, które są niewielkie. Upadek spowoduje ich zabrudzenie, a tym samym dostaną się na nie bakterie, które na skórze maluszka mogą spowodować chorobotwórcze zmiany. Zastosowanie spinaczy skutecznie zniweluje ten problem!

Na rynku znajdziesz klamerki drewniane, silikonowe, jak i plastikowe. Oczywiście pomijając względy ekologiczne, najlepszym rozwiązaniem są te wykonane z plastiku. To one są odporne na działanie wysokich oraz niskich temperatur. Co więcej, nie zaszkodzi im wilgoć i deszcz (co w przypadku klamerek drewnianych byłoby uciążliwe). Klamry plastikowe są również odporne na uszkodzenia. Nawet podczas wielokrotnego użytkowania możesz cieszyć się ich nienagannym stanem. Szeroki wybór spinaczy znajdziesz w ofercie firmy Tegra.

Kolejnym produktem, jaki oferuje wspomniana wyżej firma, jest linka na pranie. Są to specjalne, mocne sznurki odporne na uszkodzenia mechaniczne. W zależności od potrzeb można wybrać takie kilkumetrowe, jak i kilkunastometrowe! Linki do prania z powodzeniem zamontujesz pomiędzy drzewami, na balkonie, czy też możesz przywiązać je do słupków. Dzięki nim suszenie prania na zewnątrz nie będzie najmniejszym problemem, a Ty zyskasz dodatkowe miejsce, które zajęłaby suszarka.

Wysoka jakość produktów w firmie Tegra

Firma Tegra powstała w 1995 roku. Od początku swojej działalności, jako priorytet stawia sobie zadowolenie klientów. Z tego powodu oferowane produkty są najwyższej jakości, a także dostępne są w atrakcyjnych cenach. Poza wielofunkcyjnymi linkami na pranie i klamrami znajdziemy tam kuwety malarskie oraz zaciski do mopów! Ponadto, dodatkową zaletą dostępnych w sklepie Tegra produktów jest szeroka gama kolorystyczna i możliwość ich wykonania z własnym logo! Szczegółową ofertę możesz sprawdzić na jej stronie internetowej.