Dobrze opracowana i dobrana do potrzeb klienta polisa ubezpieczeniowa pozwala na uniknięcie wielu nieprzyjemnych sytuacji, które mogą mieć miejsce każdego dnia. Dlatego warto konsultować się z renomowanymi agentami ubezpieczeniowymi, którzy zaproponują klientowi najlepsze rozwiązania w trosce o niego i jego przyszłość. Taką osobą jest Tomasz Piotrzkowski będący mobilnym agentem współpracującym z kilkudziesięcioma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Sprawdź, dlaczego warto poznać jego ofertę.

Jakie rodzaje ubezpieczeń są najczęściej wybierane?

Ubezpieczenia dzielą się na rozmaite kategorie, ale podstawowym podziałem jest ten wyróżniający trzy rodzaje i są to ubezpieczenia: majątkowe, komunikacyjne i na życie. Poszczególne oferty polisy różnią się od siebie szczegółami i ostatecznym zakresem wydarzeń lub elementów objętych ubezpieczeniem. Za najczęściej wybierane uważa się ubezpieczenia komunikacyjne, pośród których dostępne jest obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz dobrowolne polisy: AC, NNW i Assistance. Na drugim miejscu znajdują się ubezpieczenia majątkowe oraz od odpowiedzialności cywilnej, które chronią posiadacza przed stratami finansowymi w przypadku uszkodzenia lub kradzieży określonego w polisie mienia lub przed obowiązkiem rekompensaty finansowej w przypadku wyrządzenia szkód względem osób trzecich i ich mienia przez posiadacza polisy. Oferta ubezpieczeń jest na tyle złożona i przy tym różnorodna, że coś dla siebie znajdzie każdy, niezależnie od wieku, potrzeb, indywidualnych oczekiwań oraz sytuacji finansowej. Warto pomyśleć o zakupieniu odpowiedniej polisy, bo jej koszty zawsze będą mniejsze od ewentualnych strat finansowych będących wynikiem nieszczęśliwych sytuacji.

Czym wyróżnia się oferta agenta ubezpieczeniowego Tomasza Piotrzkowskiego?

Tomasz Piotrzkowski jest multiagentem, który swoje usługi świadczy zdalnie lub mobilnie, osobiście dojeżdżając do klienta. Współpracuje z bardzo dużą liczbą różnych towarzystw ubezpieczeniowych, co znacznie powiększa i urozmaica jego ofertę. Mobliny Agent Ubezpieczeniowy Tomasz Piotrzkowski wie, jak ważna jest stale poszerzana wiedza, dlatego wciąż się rozwija i kształci, by móc jak najlepiej doradzać swoim klientom, których zawsze stawia na pierwszym miejscu, oferując im ubezpieczenia na życie i zdrowie, majątkowe, komunikacyjne, rolne, dla podróżnych, dla firm i wiele innych. Oferty zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb i opracowane tak, by klient mógł sobie na nie pozwolić.