czas czytania: 3 min materiał partnera

6 niestandardowych usług taksówkarskich

taksówka

Uber, Taxify, czy też firmy transportowe busami, nie są w stanie zagrozić świetnej kondycji korporacji taksówkarskich, które oprócz zwykłych miejskich kursów, oferują dodatkowe, niestandardowe usługi, których nie zapewnią inne podmioty. Dzisiaj bowiem na rynku przewozu osób, czy bagaży, nie tylko liczy się komfort, atrakcyjna cena i błyskawiczność, ale także spełnianie niestandardowych oczekiwań klientów! Poznaj 6 najpopularniejszych z nich…

1. Realizacja zakupów na telefon

Zakupy na telefon to opcja coraz chętniej wykorzystywana przez emerytów, zapracowanych rodziców, czy też przez osoby niepełnosprawne, czy chwilowo niedysponowane. Często telefoniczną listę zakupów przedstawiają również kobiety w ciąży. Warto przy tym wiedzieć, że taksówki obsługujące tego typu prośby, są w stanie wykupować leki na receptę, czy nawet dowozić wyposażenie domowe ze sklepów wnętrzarskich… wszystko w imię zasady „Klient nasz Pan”!

2. Stałe dowożenie dzieci do szkół i przedszkoli

Mieszkasz na osiedlu pełnych dzieci szkolnych i przedszkolnych? Umów się z ich rodzicami, aby pod szkołę i ze szkoły do domu odwoziła je codziennie taksówka. Koszty przewozu kilku dzieci, będą mniejsze, niż w przypadku jednej pociechy, a Ty zagwarantujesz sobie brak pośpiechu, czy konieczności wcześniejszego wychodzenia z pracy…

3. Własny postój przy hotel i szpitalach

Oczekiwanie na taksówkę, czy też poszukiwanie miejsca parkingowego dla własnego samochodu, to przed hotelami lub szpitalami czasem ciężkie zadanie, zwłaszcza dla chorych osób. To dlatego najlepsze korporacje taksówkarskie, gwarantują zajmowanie danego miejsca i oczekiwanie na swojego klienta tak długo, jak tylko będzie tego wymagała sytuacja. Czy taka usługa jest droga? Okazuje się, że wcale nie!

4. Doręczanie przesyłek

Doręczenie przesyłek na terenie dużego miasta – np. Białegostoku – przez jedną firmę dla drugiej firmy, nie musi być obsługiwane przez przedsiębiorstwa kurierskie, które nadają paczki we własnych systemach, wydłużając czas przewozu. Dzisiaj wielu klientów biznesowych, indywidualnych oraz publicznych, wolą wybierać opcję szybkich, tanich oraz bezpiecznych taksówek bagażowych. Są one w stanie np. dowieźć z jednego miasta do drugiego rzeczy dzieci, które wyjechały na studia!

5. Wynajmij samochód typu VAN i zwiedzaj miasto!

Kolejną zaletą najlepszych firm taksówkarskich, jest szeroki zakres ich floty samochodów, na które składają się samochody ekskluzywne dla VIP-ów wynajmowane przez korporacje, samochody miejskie, świetne dla przewożenia ludzi do domu po imprezach, czy też VAN-y, wynajmowane np. przez grupki znajomych w celach zwiedzania dużego miasta, szybkim, mobilnym i ergonomicznym pojazdem! VAN to też dobry pomysł podczas przewożenia rodzin na wesela, czy jubileusze…

6. Pomoc kierowcom w nagłych sytuacjach

Najlepsze firmy taksówkarskie zagwarantują również swoim klientom szybką pomoc drogową: awaryjne odpalanie silnika, dowóz paliwa, czy pomoc w wymianie opon. W ekstremalnych przypadkach, są również gotowe na działania holowania aut, co z pewnością będzie tańsze, niż w przypadku współpracy z branżową firmą ratownictwa drogowego.

POSTAW NA TAXI 32!

Jeśli poszukujesz firmy taksówkarskiej, która słynie z różnych niestandardowych i standardowych usług, świadczonych dla różnych grup klientów, postaw na TAXI 32 z Białegostoku (RADIO TAXI NON-STOP). Korporacja ta zapewnia nie tylko kursy taksówek, ale także przewozy osób po całej Europie!