Prowadzisz warsztat zajmujący się naprawą autobusów? Szukasz hurtowni oferującej szeroki wybór części zamiennych? Zapoznaj się z ofertą firmy Star Hurt, która zajmuje się dystrybucją podzespołów do ciężarówek, autobusów, a także naczep dla sklepów czy warsztatów samochodowych. Wszystkie elementy pochodzą od najlepszych producentów na rynku, gwarantując najwyższą jakość i niezawodność.

Serwis autokarowy

Niewiele jest warsztatów samochodowych specjalizujących się w pojazdach o dużych gabarytach takich jak autobusy, a na pewno jest to bardzo istotna kwestia. Wynika to często z trudnej dostępności części zamiennych. Należy pamiętać, że autobus jest przeznaczony przede wszystkim do przewozu osób, dlatego jego bezpieczeństwo jest sprawą zasadniczą.

Warto znaleźć warsztat, który specjalizuje się w kompleksowych naprawach tych pojazdów, oraz przeglądach, ale także posiada dostęp do dobrej jakości części zamiennych. Często wymiana wadliwego elementu jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku usterki. Równie ważnymi czynnikami są doświadczony personel czy nowoczesne zaplecze techniczne.

Autobusy zazwyczaj spędzają wiele czasu na drogach. Dlatego istotne jest również sprawne przeprowadzanie napraw. Warsztat dysponujący krótkimi terminami czy posiadający podstawowe części zamienne na miejscu z pewnością będzie na wagę złota.

Naprawa autobusów z hurtownią Star Hurt

Już ponad 30 lat zajmujemy się hurtową sprzedażą części zamiennych do autobusów. Większość elementów sprowadzamy z zagranicy od renomowanych producentów.

– mówi jeden z pracowników firmy Star Hurt.

Przedsiębiorstwo posiada własną bazę transportową, dlatego jest w stanie dotrzeć do wszystkich swoich klientów na terenie całej Polski. W ofercie znaleźć można szeroki wybór części zamiennych do ciężarówek, autobusów i naczep różnych marek. Firma nieustannie poszerza swój asortyment o nowe, a jednocześnie niezawodne podzespoły. W nagłych sytuacjach części mogą być na miejscu nawet w ciągu 24 godzin.