Jak pokazała pandemia koronawirusa, usługi transportu krajowego i międzynarodowego mają kluczowe znaczenie do prawidłowego działania państwa i w dużym stopniu wpływają na nasze życie codzienne. Dzięki kierowcom samochodów ciężarówek, mamy w sklepach produkty tj. żywność, leki czy chemia. Wiedząc, że transport towarów jest tak istotny, właściciel Firmy Mir-Trans oferuje swoje usługi i poszerza ich zakres o serwis ciężarówek.

Czym zajmuje się firma Mir-Trans?

Wróćmy jednak na chwilę do poznania oferty Usług Transportowych Mirosława Staniszewskiego. Na co możemy liczyć, podejmując współpracę z tą firmą?

W zakres usług wchodzą:

  • transport towarów na terenie kraju,
  • transport międzynarodowy,
  • serwis ciężarówek,
  • serwis dostawczaków.
To, na czym nam najbardziej zależy, to zadowolenie naszych klientów – mówi jeden z kierowców. – Dlatego z całych sił staramy się, by towar, który nam powierzyli, dotarł na miejsce na czas. Wiemy również, jak ważna jest ochrona przewożonych produktów tak, aby pozostały pełnowartościowe. Dlatego przed wyjazdem zawsze sprawdzamy ich zabezpieczenie.

Dobra opinia u innych firmy Mir-Trans

Przed wyborem firmy transportowej partnerzy zwykle starają się poznać opinię wśród innych osób, które korzystają z danych usług. Co więc takiego można przeczytać lub usłyszeć na temat przedsiębiorstwa Mirosława Staniszewskiego?

Przeważająca część opinii jest pozytywnych! Zadowoleni klienci chwalą m.in. pojazdy w dobrym stanie technicznym, które gwarantują terminowe wywiązanie się z umów, rzetelność i szeroko pojętą solidność. Można tę firmę nazwać godną zaufania właśnie dlatego, że nie ma dla nich problemów nie do rozwiązania. Potrafią dostarczyć towar nawet w odległe miejsca Europy.

Dodatkową zaletą, o której wspomniano już wyżej, jest możliwość skorzystania z usług mechaników samochodowych. Dzięki temu Mir-Trans jest samowystarczalny, jeśli chodzi o własną flotę samochodów.  Chętnie też oferuje usługi swojego warsztatu samochodowego innym firmom. Szybka i skuteczna naprawa zjednała im przyjaźń kolegów z branży.