Przydarzyła ci się przykra sytuacja z samochodem i zarysowałeś kawałek karoserii? Nie jest to jednak na tyle duża usterka, żeby oddawać w ręce lakiernika pojazd na kilka dni w celu naprawy, więc sam chcesz usunąć rysę? Możesz to zrobić dzięki specjalistycznym lakierom od firmy Juvi. W asortymencie znajdą się nawet te w sprayu, które są wygodne w używaniu. Zaopatrzysz się również w niezbędne akcesoria i środki konserwujące.

Lakiery do samochodu – kiedy się przydają?

Poruszając się samochodem po mieście, niestety trzeba liczyć się z tym, że ktoś może je zarysować na parkingu czy niechcący uderzył drzwiami innego pojazdu. W takich momentach pojawiają się odpryski i wgniecenia. O ile nie są to duże straty, można je naprawić samemu. Dzięki firmie Juvi dostępność specjalnych lakierów i akcesoriów nie jest problemem.

W ofercie można znaleźć nawet wersje w sprayu, które ułatwiają aplikację na karoserię samochodu, nie powodując zacieków ani widocznych krawędzi nowej warstwy koloru. Przydają się one również wtedy, kiedy chcemy jednolicie pokryć lakierem większe powierzchnie.

Pracownik Juvi informuje, że zajmują się mieszaniem i doborem profesjonalnych lakierów do każdego samochodu osobowego, ciężarowego, a także motocyklu. Z racji wielkiego wyboru w gamie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie, a wykwalifikowani specjaliści dobiorą idealny odcień.

Akcesoria samochodowe

Czasami sam lakier to nie wszystko. Aby wykonać pracę, potrzebne są również inne akcesoria, które to działanie ułatwią. Do nich należą między innymi pistolet do malowania, niektóre części samochodowe, jeśli doszło do większego zarysowania, na przykład zahaczając o lampę oraz wiele innych środków konserwujących.

W sklepie Juvi można skorzystać ze sprzedaży hurtowej i detalicznej. Nie ma problemu z wysyłką. Nawet dobranie koloru lakieru samochodowego jest możliwe na odległość. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji przyciągają coraz więcej klientów, skorzystaj również i ty.