Szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego, który zajmuje się regeneracją filtrów DPF? Zapoznaj się z ofertą specjalistów z firmy X-Gum, polecanego warsztatu samochodowego, który zajmuje się nie tylko filtrami cząstek stałych, ale również błyskawiczną pomocą w nagłych sytuacjach na drodze. Serwis działa przez całą dobę, oferując wysoką jakość usług.

Na czym polega regeneracja filtra DPF?

Wszystkie nowsze modele samochodów z silnikiem wysokoprężnym wyposażane są w filtr cząstek stałych. Innymi słowy, jest to zaawansowany układ oczyszczania spalin. Niestety, wiele pojazdów ma duże problemy z tym podzespołem związane z jego ciągłym zapychaniem się.

Znaczny spadek mocy silnika jest zdecydowanie sygnałem alarmowym, mogącym świadczyć o zatkani się tego elementu. Wydawałoby się, że należy go wówczas wymienić, jednakże najkorzystniejszym rozwiązaniem jest jego profesjonalna regeneracja termiczna i termiczno-chemiczna w warsztacie samochodowym. Wykonuje się to, rozcinając tłumik i wyjmując filtr DPF. Jeżeli nie ma mechanicznych uszkodzeń, można przystąpić do naprawy.

Zajmują się tym warsztaty wyposażone w odpowiedni sprzęt pozwalający skutecznie i bezpiecznie dla środowiska usunąć sadzę i popiół. Dobrze przeprowadzony zabieg może przywrócić efektywność porównywalną do działania nowego podzespołu, a co więcej jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż kupno nowego elementu.

Sprawna regeneracja filtra cząstek stałych z warsztatem X-Gum

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesny sprzęt pozwalający na efektywne i sprawne usuwanie zabrudzeń filtra cząstek stałych.

– mówi jeden z pracowników firmy X-Gum.

Mechanicy, dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi są w stanie sprawnie usunąć niemal każdą niespodziewaną awarię na drodze. Specjaliści w nagłych sytuacjach sprawnie docierają na miejsce.

Szerokie grono zadowolonych klientów polecających ten warsztat jest najlepszym dowodem na rzetelność i pełen profesjonalizm.