Rośnie zainteresowanie usługami transportowymi. Powstaje coraz więcej firm, które zajmują się przewozem osób. Jednym z tego typu przedsiębiorstw jest Kewer.  Czym wyróżnia się wspomniany podmiot na tle konkurencji? Co ma do zaproponowania swoim klientom? Dlaczego warto skorzystać z jego oferty? Odpowiedzi na  postawione pytania znajdziesz w tym artykule.

Jakie usługi ma w swojej ofercie firma Kewer?

Firma Kewer prowadzona przez Jesikę Pytel świadczy szeroko zakrojone usługi z zakresu przewozu osób. Jej oferta obejmuje:

  • transfer z Torunia lub okolic na dowolne lotnisko w kraju,

  • transport na wesele, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz inne imprezy okolicznościowe,

  • wynajem samochodu z kierowcą na godziny;

  • dowóz pracowników na targi i wydarzenia branżowe;

  • obsługę podróży służbowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Przedsiębiorstwo organizuje także przejazdy niestandardowe dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Niesie pomoc zarówno osobom prywatnym, jak i podmiotom gospodarczym.  Klienci korporacyjni mogą utworzyć specjalne konto i korzystać z atrakcyjnych rabatów, systemu rezerwacji online czy szybkich rozliczeń. 

Czemu współpraca z Kewer się opłaca?

Zlecenia przewozowe są realizowane przy użyciu nowoczesnego busa marki Mercedes. Pojazd pomieści siedmiu pasażerów (nie licząc kierowcy). Wyposażono go w szereg rozmaitych udogodnień, dzięki którym przejazd przebiega w komfortowych warunkach. Samochód ma skórzane fotele z regulowanymi oparciami i podłokietnikami, przyciemniane szyby,  radio z funkcją Bluetooth, a także przestronny bagażnik. Dodatkowo klienci zyskują dostęp do usługi Spotify Premium (serwisu z nagraniami muzycznymi oraz podcastami). Mogą więc umilić sobie podróż słuchając ulubionych piosenek.

W aucie zamontowano także terminal oraz kasę fiskalną, co znacznie ułatwia dokonywanie płatności za przejazd. Nie trzeba nosić przy sobie pieniędzy w gotówce. Wystarczy karta kredytowa lub telefon komórkowy. Uiszczanie rachunku trwa zaledwie kilka chwil. W rezultacie można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że firma Kewer dba nie tylko o wygodę, ale również bezpieczeństwo swoich klientów.  Współpracuje wyłącznie z doświadczonymi kierowcami, którzy mają niezbędne uprawnienia do prowadzenia pojazdów osobowych. Są dyskretni, punktualni, uprzejmi i odpowiedzialni. Do każdego realizowanego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem.