Naprawiaj i dbaj o swój pojazd w sieci stacji diagnostycznych BOSCH SERVICE

Materiał partnera
2019-06-04
warsztat

Jednymi z najlepszych warsztatów samochodowych w Polsce, są te, które autoryzowane są linią BOSCH SERVICE (np. BS SKIBA). Jeśli w Twojej okolic znajduje się taki zakład mechaniki i elektromechaniki pojazdów, koniecznie korzystaj z jego usług. Dlaczego? Przede wszystkim możesz liczyć tam na kompleksowość i szybkość działań, szeroki zakres pomocy motoryzacyjnej, a także na wysoką jakość. Warsztaty przynależące do sieci BOSCH SERVICE wyróżniają się bowiem zatrudnianiem najlepszych ekspertów branżowych, którzy pracują w innowacyjnych parkach serwisowych. Dowodem na te słowa jest m.in. praktyka zakładu BS SKIBA z Wałbrzycha.

Jaką szeroką obsługę oferują najlepsze warsztaty BOSCH SERVICE?

Większość warsztatów BOSCH SERVICE świadczy podobny zakres usług, wyróżniając się przy tym na lokalnym, oraz krajowym rynku. Przykładowymi działaniami, są zatem: diagnoza i naprawa systemów bezpieczeństwa (abs/asr/esp), diagnostyka akumulatorów, diagnostyka komputerowa, diagnoza i naprawa pojazdów benzynowych, diagnoza i naprawa silników diesla (wysokoprężnych), diagnoza i naprawa układów hamulcowych, montaż czujnika parkowania, montaż haków holowniczych, montaż systemów alarmowych, naprawa systemów start-stop, przechowywanie ogumienia, przeglądy okresowe w okresie gwarancji pojazdu (zgodnie z gvo/mvber), przeglądy okresowe pogwarancyjne,  regeneracja filtra cząstek stałych, serwis klimatyzacji, pełen serwis mechaniczny, a także serwis ogumienia, serwis oświetlenia, czy działania wymiany oleju/filtrów itd. Z tak obszernego zakresu serwisowego korzystają zaś dzisiaj zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele firmowych flot samochodów reprezentacyjnych, czy też dostawczych. Warto bowiem wiedzieć, że najlepsze zakłady mechaniki pojazdów BOSCH SERVICE – w tym BS SKIBA –  stawiają na obsługę pojazdów osobowych, a także dostawczych do 3,5 tony. Oferta naprawcza jest zatem skierowana także dla przewoźników osób busami, czy dla firm kurierskich. Umowy dotyczące stałej współpracy, niosą za sobą zaś wiele finansowych korzyści oraz licznych udogodnień i rabatów!

BOSCH SERVICE SKIBA – przykład jednego z autoryzowanych warsztatów sieci

Przykładem jednego z autoryzowanych warsztatów całej sieci ogólnopolskiej, jest BOSCH SERVICE Skiba, który działa w Wałbrzychu. Firma posiada olbrzymie doświadczenie serwisowe, które obecnie przekracza kilkanaście lat praktyki. To dzięki temu specjaliści tam pracujący doskonale znają metodologie naprawcze uznanych koncernów motoryzacyjnych, jak i tych mniej spopularyzowanych. Pomoc uzyskają tam zaś zarówno właściciele starszych, jak i nowszych modeli pojazdów różnych marek. Sprawną obsługę gwarantuje multidyscyplinary zespół, który dzięki wspólnemu wysiłkowi może pochwalić się m.in. obsługą flot różnych firm handlowych, wyposażonych w samochody dostawcze.