Najwięksi odbiorcy mogą zaopatrywać się w paliwo bezpośrednio w rafinerii wiążąc się dużymi kontraktami. Duże stacje benzynowe także prowadzą hurtową sprzedaż paliwa, w tym autogazu. Są też inne firmy pośredniczące w sprzedaży paliw. Dostarczają one paliwo do odbiorcy, a zamówienia nie musza być tak wielkie jak w kontraktach z rafineriami. Taką firmą jest Phu Zbigniewa Smackiego.

Paliwo od pośrednika? To korzystne!

W teorii udział pośrednika przy zakupie paliwa może pominąć każdy, zaopatrując się w rafinerii. Jednak oznacza to w praktyce konieczność zakupu ogromnych ilości paliwa, a także długoterminowego kontraktu. Wtedy cena np. oleju staje się atrakcyjna. Opcja ta może być korzystna dla firm transportowych, zwłaszcza największych przewoźników, niekoniecznie zaś dla przedsiębiorców działających na mniejszą skalę. Tych powinna zainteresować oferta firmy Phu Zbigniewa Smackiego z Klemencic w woj. Świętokrzyskim działającej na rynku już od 2014 r.

To przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż hurtową paliw wysokiej jakości z rafinerii grupy PKN Orlen, m.in. ropę, benzynę, olej napędowy oraz olej opałowy. Klientami są tu firmy, gospodarstwa rolne i klienci indywidualni. Phu Zbigniewa Smackiego oferuje paliwo z dostawą, dlatego też odbiorcy oszczędzają, bo nie muszą wysyłać swoich kierowców na stacje paliw. Żeby jednak zamówić paliwo hurtowo trzeba dysponować dwupłaszczowym zbiornikiem naziemnym do przechowywania paliwa o pojemności nie przekraczającej 5000 litrów.

Zbiornik paliwa to wygoda i oszczędność

Nie tylko przedsiębiorcy, ale i rolnicy poszukują oszczędności w produkcji, dlatego coraz częściej myślą oni o założeniu własnej mini stacji. Aby założyć ją w swoim gospodarstwie, muszą wpierw zainwestować, ale taki wydatek gwarantuje komfort tankowania i ciągłą dostępność oleju napędowego. Pojemność zbiornika na mini stacji powinna odpowiadać miesięcznemu poborowi oleju. Rolnik może zapomnieć o przechowywaniu paliwa w beczkach i pompowaniu go ręczną pompą.

Ponieważ nowoczesne maszyny są wrażliwe na zanieczyszczone paliwa. Phu Zbigniewa Smackiego oferuje dowóz paliw certyfikowanych przez największego producenta krajowego spełniające wszelkie normy jakościowe, z gwarancją uregulowania podatku VAT, opłaty paliwowej i akcyzy. Hurtowy zakup paliwa z transportem daje oszczędności rzędu kilku groszy na litrze. Dodatkowo można uzupełniać paliwo wtedy, gdy cena jest sprzyjająca.