Aby artykuły spożywcze trafiły w świetnym stanie do sklepów, konieczny jest dobrze zorganizowany, szybki transport. Gdyby w tej dziedzinie często lub regularnie zdarzały się opóźnienia, zarówno klienci, jak i sprzedawcy najpewniej straciliby zainteresowanie marką. To z kolei w sposób oczywisty doprowadziłoby do zamknięcia działalności. Żeby się tak nie stało, warto zdecydować się na współpracę z firmą godną zaufania, taką jak Sawpol Sp.z o.o.

Przewóz artykułów o krótkiej dacie przydatności

W jakim wypadku szczególnie ważny jest profesjonalnie zorganizowany transport ekspresowy? Najczęściej chodzi o produkty z branży rolniczej i spożywczej, takie jak różnego rodzaju zboża i produkty zbożowe, mrożone i świeże warzywa oraz owoce, mięso, ryby i produkty mleczne

Firma Sawpol Sp.z o.o. dysponuje pojazdami ciężarowymi różnego kalibru – od naczep standardowych, przez niskopodwoziowe, aż po zestawy i naczepy typu Mega. W kategorii, którą się zajmujemy, klienci najczęściej wybierają naczepy izotermy. Czym się one charakteryzują?

W ich wnętrzu panuje stała temperatura, którą zapewniają między innymi ściany zabezpieczone izolacją. Wewnątrz tworzy się coś na kształt dużego termosu, dzięki czemu transportowana żywność dojeżdża na miejsce w świeżej postaci. Oczywiście istotne jest tu również wybranie przez kierowcę optymalnej trasy i ścisłe trzymanie się harmonogramu. 

Dobra opinia firmy Sawpol Sp. z o.o.

Jeden z pracowników firmy Sawpol Sp. z o.o. zapewnia:  

Ekspresowy transport krajowy, który oferujemy naszym klientom, wykonywany jest bez przeładunków oraz bezpośrednio. Dbamy o to, by produkty zostały dostarczone bez zbędnej zwłoki. Nasza firma oferuje również przydzielenie podwójnej obsady, by w jeszcze większym stopniu skrócić czas usługi. 

Za co przedsiębiorstwo jest szczególnie cenione? Usługobiorcy często wymieniają uczciwość, terminowość, dobry kontakt i atrakcyjne ceny. Pracownicy zawsze starają się dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.