Twój samochód nie jest wystarczająco duży, aby przewozić maszyny budowlane i inne przydatne sprzęty, wykorzystywane w pracy? W takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w solidną przyczepkę samochodową, jaką oferuje firma Przyczepy Wolica. To tam znajdziesz najwyższej jakości przyczepy na resorach – przystosowane do eksploatacji w każdych, nawet trudnych warunkach! Poznaj ich zalety!

Przyczepka samochodowa – kiedy się przydaje?

Przyczepki samochodowe to pojazdy bez własnego napędu, służące do przewozu różnego rodzaju ładunków i maszyn. Ich specjalna konstrukcja umożliwia połączenie z samochodem

– informuje pracownik zakładu Przyczepy Wolica. To właśnie ta firma jest cenionym sprzedawcą przyczepek samochodowych, wyróżniających się solidnym wykonaniem i wieloletnią trwałością.

Oferta zakładu obejmuje przede wszystkim przyczepy przystosowane do przewozu wielkogabarytowych maszyn budowlanych, quadów, motocykli, łodzi oraz samochodów osobowych. Każda z nich wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz korozję.

Przyczepki na resorach w ofercie Przyczepy Wolica

Właściciel firmy Przyczepy Wolica doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa odpowiednia amortyzacja przyczepek. Dlatego też oferuje różnej wielkości przyczepki na resorach – o świetnych właściwościach amortyzujących oraz zapewniających bardzo dobrą przyczepność do nawierzchni.

Resory łagodzą wszelkie napotkane na trasie nierówności, zapobiegając poważnym uszkodzeniom poszczególnych podzespołów. Pojedynczy resor składa się z kilku blach wykonanych ze stali sprężynowej.

Wśród pozostałych funkcji resorów wyróżniamy:

  • unoszenie nadwozia i ustawienie przyczepki na odpowiedniej wysokości;

  • amortyzację i tłumienie drgań podczas podróży po nierównej nawierzchni;

  • dociskanie kół do nawierzchni.

Jeżeli masz pytania dotyczące szczegółowej oferty zakładu Przyczepy Wolica lub eksploatacji przyczepek na resorach – skontaktuj się z pracownikami lub odwiedź stronę internetową!