W komisie możesz kupić używany samochód. Zanim jednak wybierzesz się do niego, warto sprawdzić, czy dany przedsiębiorca jest rzetelny. Istotne jest to, aby plac i biuro były zadbane, a oferta aut właściwie wyeksponowana. Taką firmą jest Autokor, która działa na rynku od 1991 r., a jak wiadomo im dłużej funkcjonujące przedsiębiorstwo, tym jest bardziej godne zaufania. Z tego artykułu dowiesz się, co warto sprawdzić podczas kupna używanego pojazdu.

Jakie korzyści niesie skorzystanie z oferty autokomisu?

Gdy zdecydujesz się, że chcesz kupić auto w komisie, warto wcześniej dowiedzieć się na temat typowych usterek danego modelu. Jedną z korzyści tego rozwiązania jest to, że możesz kupić pojazd w dużo niższej cenie. Nie musi się to wiązać z tym, że jego jakość będzie gorsza. W takim miejscu znajdziesz wiele marek aut z różnym wyposażeniem, a więc nie będziesz mieć problemu z wyborem odpowiedniego modelu dla siebie. Najlepiej przed udaniem się do komisu samochodowego, sprecyzować swoje potrzeby i oczekiwania, przez co podjęcie decyzji będzie łatwiejsze. Niewątpliwą zaletą skorzystania z tej opcji jest możliwość odbycia jazdy testowej. Możesz też dokładnie sprawdzić auto przed zakupem. Ciekawą propozycją są pojazdu w leasing. W tym przypadku płatność dokonywana jest tylko za korzystanie z samochodu.

Co warto sprawdzić podczas wizyty w komisie samochodowym?

Upatrzyłeś swój wymarzony model samochodu w autokomisie? Pierwszą czynnością, jaką powinieneś zrobić, jest dokładne obejrzenie pojazdu, a więc konieczne będzie otwarcie wszystkich drzwi i okien. Obowiązkowo musisz zajrzeć pod wycieraczkę, maskę i do schowków. Skorzystanie z usług takiej firmy jak Autokor jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ wszystkie auta, które są tam udostępniane, są bezwypadkowe. Sprzedawcy wiedzą, jakie jest ich stan techniczny i ilu miały właścicieli, co jest niezwykle istotne. Warto dodać, że znajdziesz tam samochody z automatyczną skrzynią biegów oraz manualną.