Konkurencja na rynku taksówkarskim jest spora, a to wpływa na rozwój nowych usług w zakresie transportu osób w dużych miastach oraz między nimi. Wiele taksówek zapewnia zatem niestandardowe przewozy czy nawet stałą współpracę między innymi dla klientów biznesowych. Doskonałym tego przykładem jest TAXI BOJANO, które działa w Trójmieście i okolicach. Z jaką propozycją wychodzi ono do klientów? Sprawdź szczegóły razem z nami!

Taxi dla mieszkańców Trójmiasta i nie tylko

Podobnie jak w przypadku innych firm taksówkarskich również TAXI BOJANO oferuje standardowe przewozy w dzień oraz w nocy na telefon. Klienci mogą zatem komfortowo, bezpiecznie i szybko poruszać się po Gdyni, Sopocie, Gdańsku, a także po wybranych gminach powiatów wejherowskiego czy kartuskiego. TAXI BOJANO zapewnia zainteresowanym dowóz do pracy, transfer lotniskowy czy przewóz z punktu A do punktu B. Podkreślić przy tym warto, że firma ta realizuje usługi nowoczesnym, cichym, komfortowym oraz przestronnym crossoverem, który jest w stanie pomieścić łącznie siedmiu pasażerów. Pełna flota TAXI BOJANO składa się zaś na pojazdy:

4+1 Kombi;

6+1 Van;

7+1Bus.

Dodać również należy, że Jerzy Świeczkowski, do którego należy TAXI BOJANO, doskonale zna topografię aglomeracji trójmiejskiej, co znacznie wpływa na szybkość przewozu. Klienci mogą liczyć na wykorzystywanie „skrótów”, o których nie wiedzą inni taksówkarze!

Taksówkarskie usługi dodatkowe

Prócz standardowych kursów taksówkarskich na telefon TAXI BOJANO proponuje klientom indywidualnym oraz biznesowym szereg dodatkowych usług. Wśród nich wymienić można:

  1. Przewóz dzieci taksówkami – opcja idealna dla rodziców, którzy wymagają codziennego dowozu pociech do szkoły.

  2. Usługi dla kierowców – do nich zaliczyć można np.  pomoc w odpalaniu auta na kable czy dowóz paliwa.

  3. Przewóz bagaży – warto z niego skorzystać na przykład przy przeprowadzkach czy w ramach „ekspresowych przesyłek kurierskich” na terenie Trójmiasta.

  4. Realizację list zakupowych – mowa zarówno o zakupach spożywczych, jak i o tych w sklepach monopolowych bądź aptekach.

  5. Obsługę imprez – czyli przewóz taksówkarski gości na imprezy oraz do domów/hoteli po zakończonych wydarzeniach (weselach, chrzcinach, studniówkach, jubileuszach, komuniach itd.).

  6. Obsługę firm – w jej ramach liczyć można na przewozy klientów/kontrahentów VIP, dowóz pracowników do pracy czy kursy taksówkarskie podczas ważnych wydarzeń firmowych.

Dodać warto, że TAXI BOJANO gwarantuje konkurencyjne ceny oraz upusty dla swoich wiernych klientów. Jeśli potrzebujesz zatem dobrej taksówki w Trójmieście, wykręć numer 794-300-135!