W swoim domu chcemy czuć się komfortowo, warto więc zadbać o wszelkie szczegóły w tym o wygodne obuwie domowe. Jego ręczną produkcją zajmuje się przedsiębiorstwo Now Pant, którego siedziba znajduje się w miejscowości Tylmanowa, położonej na terenie województwa małopolskiego. Sprawdźmy zatem, z jakich materiałów firma wykonuje produkty, które zapewniają komfort i wygodę wielu użytkownikom.

Obuwie domowe z naturalnej skóry

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia domowego. Pantofle tworzone są ręcznie z naturalnej skóry, dzięki czemu zapewniają nam maksymalny komfort oraz wygodę. Naturalna skóra charakteryzuje się wyjątkową miękkością oraz idealnym dopasowaniem do kształtu naszej stopy. Jednak najważniejszą zaletą obuwia domowego wykonanego z naturalnej skóry jest fakt, iż stopa w nim „oddycha”. Jest to niesamowicie ważne w kontekście higieny i naszego zdrowia.

Warto również podkreślić, że naturalna skóra ma swój charakterystyczny zapach oraz mogą na niej występować rysy i różnice w fakturze. Firma Now Pant oferuje damskie męskie oraz dziecięce pantofle domowe w wielu kolorach oraz wzorach do wyboru. W ofercie znajduje się obuwie letnie, które charakteryzuje się odkrytymi palcami oraz obuwie zimowe, które wykończone jest przyjemnym w dotyku kożuszkiem.

Pantofle filcowe

Now Pant zajmuje się także wytwarzaniem pantofli domowych z filcu. Filc to wyrób włókienniczy otrzymywany głównie z tkanin wełnianych. Dzięki temu obuwie domowe z filcu sprawdza się świetnie niezależnie od pory roku. Zimą sfilcowana wełna ogrzewa nasze stopy, a latem, ze względu na swoje właściwości izolacyjne, chłodzi je. Przedstawiciel firmy Now Pant potwierdza:

Nasze ręcznie tworzone pantofle domowe z filcu zapewniają komfort oraz wygodę przez cały rok. W naszym asortymencie dostępne są różne wzory oraz warianty kolorystyczne dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Produkty z filcu przedsiębiorstwa Now Pant, podobnie jak naturalna skóra, pozwalają naszym stopom oddychać, dzięki czemu nie zaburzają tak ważnego procesu termoregulacji. Dodatkowo materiał ten równie dobrze dopasuje się do każdej stopy. Obuwie domowe oferowane przez firmę Now Pant wykonywane jest ręcznie z największą dbałością o każdy szczegół. Ogromna pasja i zaangażowanie w produkcję pantofli sprawia, że kupując je, otrzymujemy produkt, który przez długi czas będzie zapewniał naszym stopom niesamowity komfort oraz wygodę.