czas czytania: 3 min materiał partnera

Pomysły na ciekawe gadżety reklamowe.

skuteczna reklama

Gadżety reklamowe stanowią doskonałą formę marketingu. Pozwalają nam w prosty sposób promować naszą firmę, obdarowując jednocześnie potencjalnych klientów przydatnymi rzeczami. Nie jest to droga inwestycja, a szybko przynosi spodziewane efekty. Gadżety reklamowe skutecznie zwiększają rozpoznawalność marki, budzą sympatię i można je wykorzystać w niemal każdej sytuacji biznesowej i prywatnej. Które z nich są szczególnie doceniane?

Koszulki

Klasyczne T-shirty zawsze się przydadzą. Wiele osób wybiera je do codziennych stylizacji lub do pracy. Koszulki z nadrukiem to także doskonałe rozwiązanie, by ujednolicić strój pracowników naszej firmy. Dzięki temu klient od razu będzie wiedział, kto należy do załogi i do kogo zwrócić się z pomocą. Warto zadbać także o odpowiednie plakietki dla naszych podwładnych. T-shirty z nadrukiem mogą być także doskonałym podarunkiem dla kontrahentów. Warto zaopatrzyć się w nie podczas biznesowych eventów. Wówczas szansa na zdobycie potencjalnych usługobiorców jest większa, a niezobowiązujący upominek zawsze jest mile widziany i stanowi wstęp do dalszej rozmowy. Pamiętajmy jednak, by wybierać koszulki dobrej jakości. Zły gatunkowo materiał, który zniszczy się po kilku praniach, niejako będzie świadczyć o nas samych. Zadbajmy też o wykonanie profesjonalnego nadruku. Z powodzeniem możemy wykonać go w firmie Gadżety Reklamowe, której właścicielem jest pan Ariuh Dylweski. Obok koszulek, dużym zainteresowaniem cieszą się także czapki z nadrukiem oraz znakowane smycze.

Długopisy

Długopisy to sprawdzone i tanie gadżety reklamowe. Koszt ich zakupu jest niewielki, za to zapewniają doskonałą reklamę. Długopis to jedno z podstawowych narzędzi w pracy biurowej i nie tylko. Znajdziemy go w każdej damskiej torebce i męskiej aktówce. Ciężko wyobrazić sobie bez niego codzienne funkcjonowanie. Dlatego  warto  wykorzystać ten fakt w promocji firmy. Znakowane długopisy i inne drobne akcesoria tego typu to gwarancja sukcesu i zadowolenia obdarowanych nimi klientów.

Parasole i kubki

Parasole i kubki z indywidualnym nadrukiem cieszą się dużą popularnością. Firma pana Dylewskiego wykona dla nas nawet najbardziej skomplikowany projekt. Możemy ozdobić gadżety przy pomocy konkretnego zdjęcia, logo firmy lub wybranego motywu. Powierzając realizację w ręce profesjonalisty mamy pewność, że usługa zostanie wykonana terminowo i z należytą starannością. Do ciekawych gadżetów reklamowych należą także podkładki pod myszkę z własnym nadrukiem oraz foliowe torby reklamowe.

Medale i statuetki

Konkurs w firmie?  Wykonanie medali i statuetek według własnego projektu to żaden problem. Można także skorzystać z gotowych wzorów, które dostosujemy do swoich indywidualnych potrzeb. Nic tak nie motywuje pracownika jak stosowna nagroda, która będzie mu przypominać o sukcesie.