Oddawanie złomu do skupu jest opłacalne dla środowiska, ale też przedsiębiorstw, które mają odpady poprodukcyjne. Firma Anmar Met przyjmuje i sprzedaje metale żelazne oraz nieżelazne, w tym stal. Zapewnia profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie oraz bardzo korzystne warunki stałej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu. Dzięki posiadanemu specjalistycznemu sprzętowi ciężkiemu dokonuje sprawnego załadunku i rozładunku złomu.

Jaki złom skupuje Anmar Met?

Skup złomu przyjmuje przedmioty stalowe poprodukcyjne w tym elementy konstrukcyjne mostów, maszyn rolniczych i samochodów. Odbiera własnym transportem również odpady żeliwne między innymi: grzejniki starego typu, wanny emaliowane czy części urządzeń przemysłowych. Najbardziej opłacalny surowiec dla przedsiębiorstw produkcyjnych stanowią metale kolorowe – mówi ekspert Anmar Met, firmy przyjmującej przedmioty zawierające: aluminium, miedź, cynk, cynę, brąz itp.  Zainteresowanie ze strony zakładów produkcyjnych tego typu złomem wynika z jego wysokiej wartości. Recykling obejmuje segregację, kolejno wstępną obróbkę mechaniczną. Później przeprowadza się usuwanie lakieru czy wypalanie farb. Kolejno dochodzi od przetapiania, a później filtracji i oczyszczania metalu z niepożądanych zanieczyszczeń.

Na czym polega oddawanie złomu do skupu przez firmy?

Przedsiębiorstwa, które mają odpady poprodukcyjne, muszą się ich pozbyć z oczywistych względów. Trzeba to zrobić całkowicie legalnie. Poza tym jest to opłacalne, bo otrzymają odpłatność za śmieci stalowe, żeliwne i z elementami metali kolorowych. Oddawanie złomu do skupu jest niezwykle proste, dzięki takim firmom jak Anmar Met. Skup podstawia kontener, a kiedy jest zapełniony odpadem, to go odbiera. Po przewiezieniu na miejsce odpad przechodzi proces segregacji i oczyszczenia, po czym zostaje przekazany do huty w Polsce lub za granicą. Wybierając wspomniany punkt, można liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę, korzystne warunki cenowe, terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań oraz sprawną i profesjonalną obsługę.