Podnośnik koszowy jest funkcjonalnym urządzeniem do prac na wysokościach. Składa się z platformy/kosza, który jest zamocowany na końcu ramienia hydraulicznego. Dzięki tej specyficznej budowie pomaga wykonywać roboty na dużej wysokości. Wynajmem podnośnika koszowego wraz z operatorem zajmuje się PUH Dźwig-Trans. Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na pożyczenie tego sprzętu.

Podnośnik koszowy – niezastąpiony na wysokościach!

Czy wiesz, że wynajem podnośnika koszowego ułatwia wykonywanie wielu prac, a przy tym przyspiesza ich tempo? Sprzęt ten może być wykorzystywany do:

  • montażu elementów elewacyjnych;
  • instalacji oświetlenia;
  • pokrywania dachów blachą;
  • montażu billboardów;
  • usuwania śniegu i lodu z rynien.

Podnośnik koszowy to zdecydowanie bezpieczniejszy wybór niż drabina oraz rusztowanie. Sprzęt charakteryzuje się dużym wysięgiem przy małych gabarytach i niskiej wadze. W zależności od modelu podnośnik koszowy może mieć wysięg 27 m, a nawet więcej.

Dlaczego warto wynająć podnośnik koszowy?

Zakup podnośnika koszowego wiąże się z dużym wydatkiem. Do tego dochodzą koszty jego konserwacji i napraw. Trzeba też dysponować dużą przestrzenią do jego garażowania.

– informuje pracownik PUH Dźwig-Trans.

Przedsiębiorstwo zajmuje się wynajmem podnośnika koszowego z operatorem. Specjalizuje się również w usługach dźwigowych i wynajmie żurawi samochodowych. Zatrudnia pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do prowadzenia tych pojazdów oraz dysponują teoretyczną i praktyczną wiedzą w zakresie wykonywania prac na wysokościach.

Wynajem podnośnika koszowego wraz z obsługującym maszynę operatorem to opłacalny wybór. Decydując się na ten krok, możesz liczyć na dopasowanie sprzętu do rodzaju wykonywana przez Ciebie pracy, która zostanie wykonana profesjonalnie i na czas.

Wypożyczając urządzenie, nie musisz martwić się o koszty jego utrzymania, wymiany części czy pilnowania terminów przeglądów. Jeśli prowadzisz firmę, cenę za wynajem możesz wliczyć w koszt uzyskania przychodu.