Potrzebujesz skutecznych i przede wszystkim niezwykle dokładnych wag samochodowych? Dobrym wyborem będą te elektroniczne – najazdowe lub zagłębione. Musisz jednak pamiętać o ich odpowiednim doborze, aby spełniały Twoje oczekiwania. Chcemy Ci zaproponować najwyższej jakości produkcje, które możesz znaleźć w szerokiej ofercie przedsiębiorstwa o nazwie Sztobryn.

Sztobryn – Twój dostawca wag samochodowych

Pozycja na rynku budowana już od 1982 roku, ugruntowane miejsce na liście jednych z najchętniej wybieranych i docenianych dostawców wag samochodowych, to wszystko charakteryzuje firmę Sztobryn. Przedsiębiorstwo bezustannie pracuje nad gromadzeniem wartościowych doświadczeń, skupia się na sprzedaży najwyższej jakości wag, które następnie trafiają do licznych zakładów pracy w całej Polsce. Przede wszystkim dba ono o to, aby jego produkty były niezawodne, precyzyjne, jednocześnie bardzo trwałe. Co więcej, dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klientów, dzięki czemu każdy chętny może postawić na urządzenie wagowe o zmiennych parametrach. 

Jak informuje jeden z pracowników firmy Sztobryn,

dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać z najnowocześniejszych urządzeń, które dokładnie wskażą wagę pojazdu. 

Zróżnicowany wybór niezawodnych wag samochodowych to coś, co wyróżnia to przedsiębiorstwo.

Wagi elektroniczne najazdowe i zagłębione

W ofercie opisywanej firmy znajdziesz wagi samochodowe w wersji elektronicznej. To urządzenia o długości pomostów od 8 do 24 metrów, ich standardowa szerokość wynosi dokładnie 3 metry. Do Twojej dyspozycji są wagi elektroniczne najazdowe, a więc wyniesione ponad powierzchnię terenu, jak również te zagłębione, zabudowane równo z powierzchnią. Co ważne, wszystkie można rozbudować o takie opcje jak automatyczne ważenie przy użyciu kart magnetycznych, sterowanie ruchem na wadze przy użyciu semaforów świetlnych i szlabanów czy też wyświetlanie ciężaru na dodatkowym, zewnętrznym wyświetlaczu. Zachęcamy do przejrzenia całej oferty i wyboru konkretnego urządzenia.