Rynek zbożowy to sfera bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna. Dla każdego rolnika kwestią najważniejszą jest dbałość o plony i zebranie ich możliwie jak najwięcej, jednak istotnym elementem pracy jest również sprzedaż pozyskanych zbóż w zadowalającej cenie. Niektóre firmy na rynku oferują bardzo korzystne rozwiązanie jakim jest całoroczny skup zboża, który oferuje m.in. firma Rad-Rol Radosław Myjak. Dlaczego ta możliwość jest tak opłacalna? Co jeszcze proponuje przedsiębiorstwo? Zapraszamy do lektury!

Skup zboża w każdej chwili – dlaczego się opłaca?

Rynek zbożowy jest bardzo zmienny, a jego ceny ulegają czasami dużym wahaniom. To sprawia, że rolnicy nie sprzedają swoich zbiorów od razu, lecz magazynują je w oczekiwaniu na najkorzystniejszą cenę dostępną na rynku. Jest to oczywiście bardzo rozsądne zachowanie, które pozwala na pozyskanie większej ilości środków finansowych i rozwój gospodarstwa. Przedstawiciel firmy Rad-Rol Radosław Myjak dodaje:

Całoroczny skup zboża, który oferujemy naszym klientom, jest dla nich szansą na wykorzystanie potencjału rynku, który charakteryzuje się dużą zmiennością. Sprzedaż w odpowiednim momencie może być bardzo opłacalna i znacząco podnieść zarobek z zebranych plonów.

Możliwość całorocznej sprzedaży zboża to nie tylko możliwość zdobycia większej ilości środków finansowych, lecz także działanie dające komfort, bezpieczeństwo finansowe i płynność pracy. W przypadku braku pieniędzy na prowadzenie gospodarstwa, rolnicy przez cały rok mogą dokonać transakcji i zdobyć niezbędne środki, nawet jeśli ceny nie są w danym momencie najkorzystniejsze.

Co jeszcze oferuje przedsiębiorstwo?

Firma Rad-Rol Radosław Myjak, z siedzibą w podkarpackim Czerminie, oferuje przede wszystkim całoroczny skup i sprzedaż zbóż w konkurencyjnych cenach. Przedsiębiorstwo dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznym, dzięki któremu plony przechowywane są w idealnych warunkach i zachowują najwyższą jakość. Firma skupuje zboża zarówno paszowe, jak i konsumpcyjne, wśród których znajduje się kukurydza, pszenica, jęczmień oraz żyto, a także rośliny oleiste, takie jak rzepak i słonecznik. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno skupem, jak i sprzedażą wyżej wymienionych zbóż. Pracownicy firmy to osoby wykwalifikowane, które aktywnie kontrolują światowy rynek, dzięki czemu oferują swoim klientom profesjonalne doradztwo pozwalające na przeprowadzanie możliwie najkorzystniejszych transakcji. Przedsiębiorstwo gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, zapewnia transport zboża oraz szybki przepływ środków finansowych.