O zdrowym wpływie spożywania ryb na nasz organizm nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To źródło kwasów omega-3, witaminy A i E oraz jeszcze kilku zbawiennych składników. Regularne jedzenie ryb wpływa na polepszenie wzroku, lepsze funkcjonowanie układu nerwowego, uzupełnienie niedoborów wapnia i białka. Ważne jest jednak wybieranie produktów od sprawdzonych dostawców, takich jak Certa-Trzebież Sp. z o.o., aby mieć pewność co do ich jakości.

Sprawdzony dostawca to wysoki gatunek produktu

Stałe dostarczanie wartości odżywczych, jakie mają w sobie ryby, jest niezwykle ważne zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Nie bez znaczenia jest jednak to, skąd pochodzą produkty żywnościowe. Ważne, aby stawiać na sprawdzonych dostawców, takich jak Certa-Trzebież Sp. z o.o., firmę, która zapewnia stały i regularny dowóz ryb. W swojej ofercie przedsiębiorca posiada takie ryby, jak:

  • sandacze,
  • okonie,
  • leszcze,
  • szczupaki,
  • płotki,
  • szczupaki,
  • węgorze.

Naszymi odbiorcami są zarówno prestiżowe restauracje, hotele, jak i firmy gastronomiczne. Własny połów na Zalewie Szczecińskim to gwarancja wysokiej jakości produktów. Mamy pewność tego, jakie gatunki możemy znaleźć w zbiorniku i jakich ryb oczekują i potrzebują nasi odbiorcy.

 — podkreślają przedstawiciele firmy.

Produkty nie tylko dla klientów hurtowych

Specjaliści zaopatrują nie tylko odbiorców, którzy potrzebują sporych ilości ryb do swojego lokalu, ale również wszystkich tych, którzy mają ochotę na świeże i sprawdzone produkty. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziesz zarówno świeże, jak i mrożone ryby. Możesz zaopatrzyć swoją domową kuchnię w najlepsze i najsmaczniejsze produkty żywnościowe, które wykorzystasz w potrawach dla swoich gości oraz domowników.

Poza samym zakupem możesz skorzystać również z usług dostawy towarów we wskazane miejsce. Pewne, zdrowe i jakościowe ryby w Twoim domu to gwarancja wysokiego gatunku dla wszystkich domowników — zarówno tych starszych, jak i młodszych. Spożywaj regularnie ryby, które dostarczą Ci najlepszych wartości.