Art&Hobby Studio to stacjonarny sklep plastyczny, który powstał z miłości do rękodzieła. Zlokalizowany jest w Lublinie, a swoją działalność rozpoczął w 2013 roku. Sklep ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem artystów oraz hobbystów, którzy uwielbiają spędzać czas na różnego typu pracach plastycznych. Cechuje go bardzo bogaty asortyment, ale to nie jedyne, co możemy znaleźć w jego ofercie. Jaki jest zakres działalności Art&Hobby Studio?

Rozbudowana oferta sprzedażowa

W stacjonarnym sklepie plastycznym Art&Hobby Studio dostaniemy praktycznie wszystko, co jest nam potrzebne do rozwijania talentów artystycznych. W niezbędne narzędzia mogą tam zaopatrzyć się zarówno wymagający artyści, jak i zaczynający dopiero swoją przygodę z plastyką amatorzy. W ofercie sklepu znajdziemy bardzo bogaty wybór farb malarskich różnego typu. Ogromnym zainteresowaniem profesjonalistów cieszą się zwłaszcza angielskie farby kredowe Autentico Vintage. Możemy wybierać także spośród niezliczonych ilości pędzli i akcesoriów malarskich. Art&Hobby Studio zapewnia także materiały rysunkowe i kreślarskie, pozłotnictwa oraz renowacji i konserwacji. Popularne są także wszelkie akcesoria do scrapbookingu, decoupage’u i filcowania. W ofercie firmy znajdziemy także farby i pisaki do tkanin, akcesoria piśmiennicze, dekoratorskie i modelarskie. Warto podkreślić, że Art&Hobby Studio jest jedynym dystrybutorem produktów marki Powertex w swoim regionie. Jeżeli nie możemy odwiedzić sklepu osobiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by złożyć zamówienie online. Firma posiada także dobrze zaopatrzony sklep internetowy.

Kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych

Miłość do rękodzieła oraz chęć spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach, skłoniła właścicieli do organizacji warsztatów plastycznych. Może się na nie zgłosić każdy, kto tylko zechce doskonalić  swoje umiejętności. Na warsztaty z rękodzieła tłumnie zgłaszają się dzieci, dorośli oraz emeryci. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się zajęcia z decoupage’u, pozłotnictwa czy też rzeźbiarskie. Firma organizuje także nieodpłatne pokazy, podczas których można spotkać miłośników najróżniejszych dziedzin artystycznych.

Atrakcyjny program lojalnościowy

Jako jeden z nielicznych sklepów plastycznych- Art&Hobby studio- prowadzi bardzo atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych klientów. Dzięki systematycznemu korzystaniu z oferty sklepu możemy kupować potrzebne akcesoria w niższej cenie. Firma dba także o uczniów i studentów, którzy również mogą liczyć na rabaty przy zakupach.