czas czytania: 30 min materiał partnera

Z jakimi firmami przewozowymi stałą współpracę podejmują agencje pośrednictwa pracy?

Z jakimi firmami przewozowymi stałą współpracę podejmują agencje pośrednictwa pracy?

Agencje pośrednictwa pracy, które wysyłają pracowników sezonowych z Polski do Niemiec, czy też do Holandii, aby działać bardzo sprawnie i profesjonalnie, podejmują często stałą współpracę z firmami przewozowymi. Dzisiaj mowa nie o przedsiębiorstwach posiadających autokary, ale komfortowe, szybkie i pojemne busy osobowe!

Firmy przewozowe z nowoczesnymi flotami busów

Agencje pracy najbardziej nakierunkowane są na współpracę z firmami, które posiadają nowoczesne floty busów. Za takie uważa się pojazdy kilkuosobowe w pełni klimatyzowane, z systemami audiowizualnymi, dużą ilością miejsca na nogi, możliwością regulacji siedzeń, a także z pojemnymi bagażnikami. Dzisiaj ważne jest bowiem to, aby pracownicy sezonowi, mieli zagwarantowany odpowiedni komfort podróży, która często trwa kilkanaście godzin.

Tu warto podkreślić również elastyczność najlepszych przewoźników, którzy są w stanie odbierać klientów wprost spod ich domów, i dowozić ich we wskazane miejsce. Dzięki temu wielokrotnie cały czas podróży, skracany jest w porównaniu do przewozów autokarowych, nawet o 1/3!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Dla agencji pracy, bardzo ważne jest gwarantowanie wysyłanym pracownikom, odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Firmy przewozowe muszą zatem wyróżniać się sprawnymi busami, które są często poddawane przeglądom mechanicznym, zarówno w zakładach motoryzacyjnych, jak i też poprzez kontrole ich kierowców, którzy wyróżniają się kompetencjami warsztatowymi. Ważne jest także to, aby firma transportowa posiadała odpowiednie ubezpieczenia OC, a jej flota posiadała systemy AIRBAG, ASR, ABS, czy ESP.

Warto również wiedzieć, że wielokrotnie kierowcy przewoźników międzynarodowych, przechodzą dodatkowe kursy, np. jazdy antypoślizgowej, czy te dotyczące logistyki transportowej. Dzięki temu są oni w stanie szybko omijać korki, blokady dróg, czy zatłoczone trasy komunikacyjne.

Przykłada nowoczesnej firmy transportowej


Transportem osób do Niemiec, czy też Holandii, zajmuje się między innymi firma Przewóz Osób Norberta Kuli, która posiada w tym zakresie duże doświadczenie. Przedsiębiorstwo to słynie z atrakcyjnych cen, a także współpracy zarówno z klientami instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi. Przewozy mają zaś charakter stały – są wykonywane nawet kilka razy w tygodniu. Firma wyróżnia się bowiem wysokim profesjonalizmem, co potwierdzają dodatkowe branżowe działania: usługi zagranicznego przewożenia towarów, a także paczek. Z takiej opcji często korzystają rodziny emigrantów zarobkowych.