Planujesz rodzinny wypoczynek nad polskim morzem? Chcesz wybrać się z przyjaciółmi do Jastrzębiej Góry? Zależy Ci na komfortowym pobycie i bezpieczeństwie dzieci? Postaw na wygodę i rodzinną atmosferę! Skorzystaj z oferty 16 eleganckich, w pełni wyposażonych, Domków Cała Naprzód, które w pełni odpowiadają na potrzeby gości w każdym wieku.

Hotel czy domek – co wybrać?

Planując wakacje nad Bałtykiem, stajesz przed wieloma wyborami, między innymi tymi związanymi z rodzajem zakwaterowania. Dłuższy pobyt w hotelu dla wielu osób jest przy tym wyjątkowo niekomfortowy. Brak dostępu do kuchni, obecność sąsiadów oraz niezaadaptowana do potrzeb dzieci przestrzeń często zniechęca rodziców do organizacji wczasów. Alternatywnym rozwiązaniem są nowoczesne domki letniskowe, których aranżacja pozwala na spędzenie rodzinnych wakacji.

Rozwiązanie dla nowoczesnej rodziny

Planujesz pierwsze wakacje z dzieckiem? Zależy Ci przy tym na posiadaniu kuchni oraz odpowiedniej infrastruktur, która pozwoli na aktywne spędzenie czasu najmłodszym członkom rodziny? Domki Cała Naprzód zostały w pełni przystosowane do potrzeb 5-6 osób. Każdy obiekt składa się z dwóch sypialni oraz kuchni, dzięki czemu pozwala na wymarzony wypoczynek, przy jednoczesnym zachowaniu rutyny dnia codziennego, która pełni kluczową rolę w rozwoju dzieci.  

Jednocześnie na terenie dostępny jest parking oraz nowoczesny plac zabaw z piaskownicami i zjeżdżalniami. Bezpieczna i cicha dzielnica Jastrzębiej Góry stanowi najlepszy wybór dla świadomych rodziców, którym zależy na odpowiednim zorganizowaniu czasu najmłodszym.