Właśnie obroniłeś pracę magisterską, dyplomową lub licencjacką? A może masz mnóstwo ważnych dokumentów, które nie mogą ulec uszkodzeniu? W obu sytuacjach powinieneś zainwestować w wysokiej jakości oprawy, które zapewnią solidną ochronę, a jednocześnie nadadzą estetycznego wyglądu. Produkcją indywidualnie zaprojektowanych opraw zajmuje się firma Geomawit. Poznaj jej szczegółową ofertę!

Dlaczego warto oprawiać dokumentację?

Oprawianie niektórych dokumentów, w tym prac inżynierskich, magisterskich oraz licencjackich to wymóg uczelni. Jednak wyróżniamy również szereg innych dokumentów oraz plików, których oprawienie nie jest konieczne, ale warto to zrobić. Głównym celem oprawienia dokumentacji jest oczywiście jej zabezpieczenie przed przypadkowym zalaniem oraz wpływem różnych czynników zewnętrznych. Co więcej, solidna, odpowiednio dostosowana oprawa jest nie tylko praktyczna, ale jednocześnie pozytywnie wpływa na walory estetyczne.

Korzystając z usług firmy Geomawit, możesz liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego rodzaju oprawy twardej lub miękkiej, przygotowanie indywidualnego projektu oraz jego realizację. Oferta wspomnianej firmy obejmuje oprawy w różnych odcieniach – dzięki czemu będziesz mógł wybrać taką, która spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości oraz wykończenia!

Rodzaje opraw

W naszej firmie oprawiamy różnego rodzaju dokumenty od cenników firmowych i regulaminów, po pliki składające się z kilkudziesięciu lub kilkuset stron

– informuje specjalista z firmy Geomawit. W asortymencie wspomnianego zakładu znajdują się:

  • oprawy bindowane – plastikowe lub metalowe – umożliwiające efektywne łączenie arkuszy wzdłuż jednego boku;

  • oprawy z listwami nasuwanymi – na luźne kartki nasuwana jest listwa w wybranym kolorze;

  • oprawy zatrzaskowe, która dają możliwość łączenia kilku listew;

  • oprawy twarde kanałowe – przeznaczone dla prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich oraz inżynierskich.

Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj oprawy będzie odpowiedni dla Twojego dokumentu, zasięgnij pomocy specjalistów z firmy Geomawit.