Firma Ardom zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości środków czystości, odzieży ochronnej i sprzętu czyszczącego. Wśród jej oferty znajdziemy produkt, który powinien zwrócić naszą szczególną uwagę, jeśli jesteśmy właścicielami jakiegokolwiek lokalu użytkowego. Chodzi oczywiście o wózek serwisowy. Wiemy, że bardzo ułatwia i usprawnia on codzienne sprzątanie, ale poznajmy bliżej jego mocne strony. 

Największe atuty wózka serwisowego

Wygodne przewiezienie wszystkich niezbędnych akcesoriów i środków czystości na wózku serwisowym oszczędza z pewnością nasz czas i siły. Co jeszcze ma nam do zaoferowania to urządzenie? Warto w tym miejscu wymienić:

  • stabilność – choć ma pokaźne gabaryty i przewozi ciężkie artykuły, w tym m.in. wodę do mycia podłóg, wózek nie przewraca się podczas pracy, zatem możemy nim bezpiecznie manewrować;

  • łatwość w utrzymaniu czystości – jest skonstruowany z łatwych w czyszczeniu elementów, które bez trudu zdemontujemy i ponownie założymy;

  • mocny stelaż, najczęściej wykonany ze stali lub tworzywa sztucznego. Jest stabilny, a zarazem mocny, więc nie ugnie się nawet pod dużym obciążeniem;

  • uniwersalność – zawartość można dostosować do swoich potrzeb;

  • trwałość materiałów, czyli odporność na uszkodzenia mechaniczne i kontakt z silną chemią przeznaczoną do sprzątania;

  • wygląd. Niektóre powyższe zalety moglibyśmy dopasować też do dużych plastikowych skrzynek, a może nawet porządnych reklamówek, ale nic nie będzie tak funkcjonalne i estetyczne jak wózek serwisowy. 

Poznaj produkty firmy Ardom

Dlaczego warto przyjrzeć się wspomnianej firmie z Gorzowa Wielkopolskiego? Jeden z pracowników sklepu Ardom argumentuje:

Oferowany przez nas sprzęt czyszczący jest najwyższej jakości. Swoim klientom proponujemy także wszystkie niezbędne profesjonalne środki, które ułatwią utrzymanie czystości. 

Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie już od 1991 roku. Wykwalifikowani pracownicy oraz szeroka wiedza na temat produktów pozwala zdobyć zaufanie nowych klientów, oraz utrzymać współpracę ze stałymi odbiorcami.