Zakładając działalność gospodarczą bądź będąc właścicielem przedsiębiorstwa należy mieć na uwadze przede wszystkim finanse swojej firmy. Od poprawnie prowadzonych ksiąg rachunkowych oraz spraw personalnych zależy przyszłość twojej firmy. Warto zatem powierzyć te sprawy profesjonalistom. Rzetelne i sprawdzone biuro rachunkowe, jakim niewątpliwie jest "Abac" S.C. Biuro Rachunkowe I.A. Makowska-Milewska, B.B. Szostak  zadba o kompleksową obsługę  księgową Twojej firmy.

W czym może pomóc biuro rachunkowe ABAC?

Kompleksowość usług, jakie oferują biura rachunkowe to już praktycznie standard. To bardzo wygodne rozwiązanie dla wielu klientów. Biuro rachunkowe ABAC posiada szeroki zakres usług związanych zarówno z pomocą księgową oraz kadrowo-płacową. Oferuje prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych, rozliczanie podatku VAT oraz rozliczenia PIT , rozliczenia dla ZUS, deklaracje dla urzędów skarbowych oraz rozliczenia rocznych zeznań podatkowych. Dla firm zatrudniających pracowników biuro proponuje wsparcie kadrowo-płacowe (m.in. sporządzanie umów o pracę, zlecenia i dzieła, dokumentacja dla ZUS, urzędów skarbowych, sporządzanie listy płac i rachunków dla umów cywilno-prawnych). Zajmuje się również obsługą księgową rolników, którzy zrezygnowali ze statusu rolnika ryczałtowego i rozliczają się na zasadach ogólnych. Do ABAC możesz zgłosić się w celu uzyskania pomocy przy zakładaniu, ale też likwidacji działalności gospodarczej.

Cechy przemawiające za wyborem zawodowców z Suwałk

Biuro Rachunkowe „ABAC” powstało w 2007 roku. Od tego czasu nieprzerwanie oferuje swoje usługi. Trzyosobowa, żeńska załoga uzbrojona w fachową wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm oferuje usługi księgowe przedsiębiorcom, rolnikom, lekarzom, prawnikom i wielu innym. Panie dbają o to, by być na bieżąco ze wszystkimi ustawami i rozporządzeniami. Liczne certyfikaty oraz dyplomy i zaświadczenia są dowodem udziału w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach, pozwalających na poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie księgowości. Biuro zgodnie z obowiązującymi normami prawa posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i działa według procedur związanych z unijnym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Posiada także Certyfikat Księgowy  Ministerstwa Finansów, uprawnia do świadczenia usług w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Elastyczna oferta, rzetelność, zachowanie tajemnicy zawodowej i stosowanie wielu zabezpieczeń księgowych oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to cechy świadczące o profesjonalizmie pań z firmy ABAC. Biuro cieszy się dobrymi opiniami wśród stałych klientów, których grono nieustannie się poszerza.

Korzystając z usług Biura Rachunkowego ABAC masz gwarancję, iż wszelkie dokumenty księgowe twojej firmy będą prowadzone skrupulatnie i solidnie przez rzetelne i dokładne specjalistki.