Każdy przedsiębiorca wie, jak ważną rolę w funkcjonowaniu firmy stanowi współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym. Dobra księgowa nie tylko sprawnie poprowadzi sprawy związane z rachunkowością, ale także będzie niezastąpionym wsparciem na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa. Usługi księgowe to dziś powszechność. Jednak jest kilka firm, które mocno wyróżniają się na tle konkurencji. Jedną z nich jest biuro rachunkowe E-Pok z Warszawy.

Jak wygląda oferta biura księgowego E-Pok?

Biuro świadczy kompleksowe usług księgowe, które obejmują między innymi:

  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,

  • rozliczanie umów o pracę wraz z prowadzeniem akt osobowych,

  • przygotowywanie miesięcznych raportów,

  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT i PIT,

  • doradztwo biznesowe,

  • sporządzanie ekspertyz ekonomiczno-finansowych,

  • badanie sprawozdań finansowych,

  • organizację i prowadzenie rachunkowości.

Polecane biuro rachunkowe to nowoczesna firma, która nie boi się stosować innowacyjnych rozwiązań. Dlatego jej oferta zawiera także usługę wirtualnego biura, w bardzo trakcyjnej dla klientów cenie. Co to właściwie oznacza? I do jakiej grupy odbiorców skierowana jest ta forma wsparcia? O tym w dalszej części artykułu.

Wirtualne biuro, jako usługa outsourcingowa w ofercie E-Pok

Outsourcing to przejęcie przez firmę części obowiązków innego podmiotu. W przypadku biura rachunkowego E-Pok jest to także możliwość rejestracji wirtualnej siedziby w centrum Warszawy.

Jest to bardzo korzystne rozwiązanie szczególne dla osób planujących pracować zdalnie, które dopiero wkraczają na rynek, jednak nie mogą sobie pozwolić na wynajem lub zakup „stacjonarnego” biura. W czasach, gdy wiele spraw można załatwić przez Internet, to kusząca forma rejestracji działalności

– mówi jeden z pracowników E-Pok.

Przedsiębiorca może umieszczać otrzymany adres na pieczątkach, wizytówkach i materiałach promocyjnych. Wraz z usługą wirtualnego biura otrzymuje pełen zakres możliwości. W zależności od wybranego pakietu jest to: możność korzystania z pomocy prawnika czy umawiane spotkań z kontrahentami.

Podsumowując, biuro rachunkowe E-Pok świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Oferuje pełną pomoc i wsparcie na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa. Korzysta z najlepszych nowoczesnych rozwiązań (np. prowadzenie elektronicznych segregatorów), czym wyznacza nowe trendy na rynku usług księgowych, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. Współpraca z nim to bezpieczeństwo, oszczędność i wygoda!