W życiu każdego człowieka mają miejsce wyjątkowe chwile. Niewątpliwie takimi są: ślub czy chrzest dziecka. Staramy się wtedy, by ten dzień był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, nie tylko dla nas, ale także towarzyszących nam osób. Na pewno wyjątkowość i charakter każdej uroczystości podkreślą spersonalizowane wydruki okolicznościowe, oferowane przez firmę Mediatim z Gorzowa Wielkopolskiego.

Jakie wydruki okolicznościowe oferuje firma Mediatim?

Firma wykonuje różnego rodzaju wydruki na każdą okazję, takie jak:

  • winietki – wskazują, przy którym stoliku na uroczystości, ma usiąść konkretna osoba, widnieje na niej imię i nazwisko gościa, mogą się na niej także znajdować dodatkowe ozdoby nawiązujące tematyką  i kolorystyką do charakteru imprezy, oprócz praktycznych aspektów winietka może być częścią dekoracji lub formą upominku dla zaproszonej osoby,
  • etykiety na butelki – to doskonały sposób na oznakowanie trunków oraz innych napojów, są trwałe, odporne na wilgoć i bardzo łatwo je przykleić, z pewnością podkreślą charakter każdej uroczystości,
  • ozdobne tablice rejestracyjne – trend przystrajania samochodu wiozącego państwa młodych jest ciągle aktualny, wśród najczęściej wybieranych opcji są żywe kwiaty, wstążki czy naklejki, od pewnego czasu również młodzi decydują się na spersonalizowane tablice rejestracyjne w kolorze lub motywie przewodnim wesela, wtedy nikt nie ma wątpliwości, kto  porusza się autem.

Wysokiej jakości wydruki okolicznościowe, oprawy dokumentów, drukowanie prac dyplomowych, ulotki, kalendarze, standardowe usługi ksero oraz wiele innych oferuje firma Mediatim. Jej oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

„Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży drukarskiej potrafimy dokładnie oszacować czas potrzebny do wykonania zlecenia, dzięki czemu wszystkie postawione przed nami cele realizujemy w terminie. Oferujemy wydruki w palecie monochromatycznej i kolorowej” - mówi ekspert z wymienionej wyżej firmy.

Spersonalizowane zaproszenia – ważny element organizacji wydarzenia

Wyjątkowe, zrobione według własnego pomysłu zaproszenia są ważną częścią każdej uroczystości. I tutaj pracownia drukarska Mediatim znów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, oferując realizację właśnie tej usługi. Zleceniodawca ma do wyboru jednostronne, dwustronne lub rozkładane kartki w różnych formatach. Oprócz zaproszeń można także przygotować indywidualne podziękowania dla gości. Wydruki warto wykonać na papierze satynowym, który jest nieprzezroczysty, sztywny, obustronnie gładki i będzie bardziej efektowny i elegancki, niż zwykły papier ksero.