Myjka wysokociśnieniowa to świetne rozwiązanie na pozbycie się trudnych do usunięcia zabrudzeń. Firma Korona Łukasz Dąbrowski, której siedziba znajduje się w Białymstoku, oferuje usługi mycia oraz doczyszczania wielu zabrudzonych powierzchni, do których dostęp jest utrudniony. Sprawdźmy, jakie są zalety korzystania z usług mycia urządzeniem wysokociśnieniowym oraz przy jakiego typu powierzchniach sprawdza się ono najlepiej.

Mycie i doczyszczanie powierzchni poziomych i pionowych

Firma Korona Łukasz Dąbrowski oferuje czyszczenie różnego rodzaju powierzchni z najcięższych zabrudzeń. Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa, którą dysponuje przedsiębiorstwo, dzięki działaniu strumienia wody pod bardzo dużym ciśnieniem jest w stanie pozbyć się także zabrudzeń, które znajdują się w miejscach o utrudnionym dostępie. Przedsiębiorstwo oferuje czyszczenie m.in. kostki brukowej, chodników, tarasów, miejsc parkingowych oraz betonowych posadzek, które pokryte są tłustymi plamami lub porośnięte ciężkim do usunięcia mchem. Przedstawiciel firmy Korona Łukasz Dąbrowski dodaje:

Jesteśmy w stanie wyczyścić niemal każdą powierzchnię, dysponujemy podnośnikiem koszowym, który umożliwia nam czyszczenie dachów, paneli fotowoltaicznych oraz czyszczenie i udrażnianie rynien. Myjka wysokociśnieniowa sprawdza się również bardzo dobrze do czyszczenia dużych szklanych powierzchni.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również myciem elewacji budynków, która bardzo często pokryta jest wykwitami bądź grzybami. Czyszczenie przy pomocy myjki wysokociśnieniowej sprawia, że elewacja nabiera dawnego, świeżego wyglądu. Ponadto firma Korona podejmuje się czyszczenia plam z olejów i smarów, które powstają w warsztatach samochodowych i magazynach.

Jakie są zalety korzystania z usług czyszczenia i doczyszczania myjką wysokociśnieniową?

Sekretem skutecznego działania urządzenia jest wysokie ciśnienie, które towarzyszy wypływającej wodzie. Dzięki niemu urządzenie jest w stanie zmyć nawet największy brud bez użycia niepotrzebnych środków chemicznych, co jest korzystne dla czyszczonych powierzchni oraz środowiska. Myjka wysokociśnieniowa usuwa wszelkie zabrudzenia niesamowicie szybko, dlatego czyszczenie nawet tak dużej powierzchni, jaką jest elewacja domu, trwa stosunkowo krótko.

Kadra pracownicza firmy Korona Łukasz Dąbrowski to zespół odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, dla których prace na wysokości nie stanowią żadnego problemu. Pracownicy wykonują zlecenia z należytą starannością oraz zaangażowaniem. Ponadto klienci korzystający z usług przedsiębiorstwa otrzymują gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług oraz gwarancję terminowego wykonania zlecenia.