Zauważyłeś w swoim mieszkaniu obecność szkodliwych stawonogów, w tym pcheł, wesz lub pluskiew? A może zagnieździły się w Twojej firmie? W obu sytuacjach koniecznie podejmij z nimi walkę i to jak najszybciej! Tylko w ten sposób możesz zapobiec dalszemu rozwojowi owadów i wyrządzaniu szkód. Zamiast działać samodzielne, z reguły nieskutecznymi próbami zwalczania jaj i dorosłych osobników – skorzystaj z oferty firmy Leader!

Dezynsekcja – na czym polega?

Dezynsekcja to profesjonalne tępienie szkodliwych ze względów sanitarnych i gospodarczych insektów z wykorzystaniem nowoczesnych i sprawdzonych preparatów o szybkim działaniu kontaktowym

– informuje pracownik firmy Leader ZPHU Mirosław Jackowski.

Pojawienie się pierwszych karaluchów, pcheł, pluskiew, prusaków lub innych szkodników powinno skłonić Cię do szybkiego działania i skorzystania z usług fachowców – na przykład wspomnianej firmy Leader. Specjaliści z tego zakładu dysponują najnowszym sprzętem do oprysku ręcznego, mechanicznego oraz zaopatrzyli się w najwyższej jakości, atestowane środki chemiczne. Dzięki precyzyjnemu odkażeniu i zabezpieczeniu całego zainfekowanego wnętrza – możesz być pewny 100% efektu! Insekty, larwy oraz jaja zostaną skutecznie i trwale unicestwione.

Metoda opryskowa – czy jest skuteczna?

Istnieje kilka metod zwalczania szkodników, jednak to oprysk jest najskuteczniejszy – z czego doskonale zdaje sobie firma Leader. Wykorzystując opryskiwacz i środek insektobójczy, można bez problemu dotrzeć w każde, nawet trudno dostępne miejsce! Każdy insekt mający kontakt z rozpylonym preparatem nie tylko w krótkim czasie zginie, ale przy okazji rozniesie go w inne miejsca – znacznie zwiększając szanse na przekazanie trucizny pozostałym osobnikom!

Warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu mieszkania przed rozpoczęciem działań dezynsekcyjnych, w tym schować szczelnie wszystkie przedmioty mające kontakt z żywnością!

Korzystając z usług zakładu Leader – otrzymasz cenne wskazówki dotyczące profilaktyki i zapobiegania ponownemu wystąpieniu insektów w Twoim domu!