Dawno już minęły czasy, kiedy to mieszkańcy osiedli dbali o czystość klatek schodowych i terenów przynależących do ich budynków mieszkalnych. Dziś coraz więcej wspólnot mieszkaniowych decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej, która przejmie wszystkie obowiązki związane z utrzymaniem porządku w blokach, wieżowcach czy kamienicach. Jednym z takich właśnie przedsiębiorstw jest firma Clin-Tom, która działa na terenie Warszawy. Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Jakie są zalety współpracy z firmą sprzątającą Clin-Tom?

Firma sprzątająca Clin-Tom działa na rynku od 2017 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży przełożyło się na wysoką jakość świadczonych usług, co cenią sobie zarówno nowi, jak i stali klienci wspomnianego wyżej przedsiębiorstwa. Firma Clin-Tom zatrudnia sumiennych pracowników, którzy specjalizują się w utrzymaniu porządku w konkretnym obiekcie. Przedsiębiorstwo udostępnia im profesjonalne środki czyszczące i narzędzia, które pozwalają ekipie sprzątającej na perfekcyjną obsługę zleceń.

Firma Clin-Tom oferuje usługi sprzątające dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni, pojedynczych budynków wielomieszkaniowych, biur oraz firm. Dużą zaletą współpracy z tym przedsiębiorstwem jest bezpłatna wycena usług oraz dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb inwestora.

Jakie prace porządkowe w obrębie wspólnoty mieszkaniowej wykonuje firma Clin-Tom?

Omawiane przedsiębiorstwo świadczy szeroki wachlarz usług sprzątających na rzecz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Firma Clin-Tom:

  • dba o czystość klatek schodowych,

  • dba o czystość wind,

  • myje okna zlokalizowane w przestrzeniach wspólnych,

  • troszczy się o czystość i estetyczny wygląd terenów zewnętrznych,

  • opróżnia kosze na śmieci zlokalizowane obok głównego wejścia do budynku i osiedlowych placów zabaw.

Co ważne, przedsiębiorstwo ma wykupione ubezpieczenie OC, co pozwala mu na pokrycie ewentualnych strat związanych z nieprawidłowo przeprowadzoną usługą lub przypadkowym uszkodzeniem mienia przez ekipę sprzątającą. Ponadto firma Clin-Tom może się pochwalić odznaczeniem „Rzetelna Firma”, które przyznawane jest przedsiębiorcom prowadzącym uczciwą i transparentną działalność gospodarczą.

Podsumowując, warszawskie spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, które poszukują godnej polecenia ekipy sprzątającej, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Clin-Tom. Satysfakcja ze współpracy gwarantowana!