Jak powinna wyglądać właściwa higiena zębów i jamy ustnej, aby móc uniknąć problemów związanych z próchnicą? Jak często należy odwiedzać stomatologa i kiedy problem zaczyna być martwiący? Skorzystaj z usług Indywidualnej Praktyki Dentystycznej Agnieszki Dudy-Nawrockiej i umów się na przegląd stomatologiczny. Nie czekaj, aż ząb da Ci się we znaki. Sprawdź, które elementy uzębienia wymagają poświęcenia szczególnej uwagi.

Kompleksowa opieka nad Twoim uzębieniem

Ból zęba to może być już oznaka poważnych problemów i ubytków związanych z uzębieniem. Regularne kontrole dentystyczne pozwalają często uniknąć jego pojawienia się. Jak skutecznie pożegnać się z próchnicą i powracającymi problemami z jamą ustną. Sprawdź możliwości, jakie oferuje Indywidualna Praktyka Dentystyczna Agnieszki Dudy-Nawrockiej. W zakres działań przedsiębiorstwa wchodzą usługi:

  • wypełnianie zębów,

  • odbudowa uzębienia,

  • ekstrakcja zębów,

  • wstawianie koron i protez,

  • przeglądy stomatologiczne dzieci i dorosłych,

  • wybielanie zębów martwych,

  • usuwanie kamienia nazębnego.

Wszystkie prowadzone przez gabinet działania mają na celu nie tylko leczenie powstałych ubytków, ale również zapobieganie pojawianiu się nowych, a także dbanie o to, aby pacjent wyszedł z gabinetu z odświeżonym, pięknym uśmiechem.

Specjalistyczne usługi z zakresu protetyki

W specjalistycznym gabinecie stomatologicznym nie tylko wyleczysz swoje zęby czy zdiagnozujesz ubytki, ale również naprawisz lub wstawisz protezę. Znaczne ubytki w uzębieniu sprawiają, że nasz życiowy komfort zostaje zaburzony. Nie mamy ochoty wychodzić ze znajomy, uśmiechać się, a trudność sprawia zarówno mówienie, jak i jedzenie. Usługi protetyczne wykonywane przez doświadczonych ekspertów potrafią przywrócić chęć uśmiechania się pełnym i szczerym uśmiechem. Dzięki nim możemy również pozbyć się wad zgryzu i chorób przyzębia, wynikających z ubytków w jamie ustnej. Zaufaj specjalistom, którzy stworzą wygodną i pasującą protezę.