Pasożyty mogą pojawić się w organizmie każdego człowieka. Mieszkają one w ciele żywiciela i odżywiają się poprzez substancje dostarczane im z zewnątrz. Usunięcie ich jest niezwykle ważne, ponieważ są niebezpieczne dla zdrowia i mogą wyrządzać poważne szkody w organizmie.  A pozbyć się tych destrukcyjnych patogenów można np. za pomocą terapii biorezonansem. Metoda ta wykorzystywana jest między innymi w gabinecie BicoMED w Kłecku.

Kiedy warto poddać się badaniu biorezonansem?

Niestety, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich ciało może być domem dla innego organizmu. W przypadku dzieci, aż 95% z nich może być zainfekowanych rozmaitymi pasożytami. A występowanie ich w ludzkim ciele może dawać przeróżne symptomy. Jednym z takich objawów są problemy z wypróżnianiem, osłabienie, zmiany skórne czy nagłe alergie. Warto również zwrócić uwagę na złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie, zmiany nastroju, nerwowość, apatię i stany depresyjne. Być może są one spowodowane właśnie występowaniem pasożytów w organizmie. Na szczęście jest sposób na uporanie się z tym przykrym problemem. Diagnostykę pasożytów, grzybów, wirusów i bakterii oferuje nowoczesny gabinet BicoMED w Kłecku. Każde badanie wykonywane jest tam z ogromną precyzją.

Skuteczna walka z pasożytami — na czym polega terapia?

Terapia biorezonansem opiera się na założeniu, że każdy żyjący organizm oraz narząd ludzkiego organizmu posiada własny zakres częstotliwości. Dlatego jeśli zakres ten zostanie zachwiany, wówczas może to wskazywać na występowanie patologicznych procesów. Badanie wykonywane za pomocą biorezonansu umożliwia wyeliminowanie obciążających organizm patogenów. A jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym falom elektromagnetycznym. Szkodliwe organizmy zostają traktowane specyficznymi częstotliwościami, co umożliwia wprowadzenie ich w rezonans i uszkodzenie ich błon komórkowych. Ta metoda pozwala na skuteczne pozbycie się pasożytów z ludzkiego organizmu. Co więcej, zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, ponieważ podczas badania wytwarzane są kompletnie inny zakres drgań, niż ten, który samoczynnie emituje nasz organizm. Terapia biorezonansem zostaje indywidualnie dopasowana do każdego pacjenta. Dlatego jeśli podejrzewasz, że możesz być żywicielem dla pasożytów, umów się na test wykonywany biorezonansem. A możesz taki wykonać, chociażby w gabinecie BicoMED, prowadzonym przez Natalię Andrzejewską. Nie lekceważ problemu, ponieważ pasożyty, bakterie, grzyby czy wirusy mogą prowadzić do wielu poważnych chorób.