Badania okulistyczne mają na celu ocenę narządu wzroku i wykrycie różnego rodzaju schorzeń. Powinny być przeprowadzane w gabinetach, które są wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Jednym z nich jest OKO SYSTEM T. Rezner. Regularne wizyty w tym miejscu pozwolą na wczesne wykrycie wad oraz chorób oczu oraz rozpoczęcie odpowiedniego leczenia. Sprawdź ofertę gabinetu.

Specjalistyczny gabinet okulistyczny

Profesjonalny salon optyczny oraz lekarski gabinet okulistyczny istnieje już od 1990 roku. Swoją działalność prowadzi na terenie Płocka. Właściciel OKO SYSTEM to Tomasz Rezner, który jest optykiem okularowym oraz okulistą.

Głównym profilem firmy są badania okulistyczne oraz leczenie wad i chorób wzroku. Warto wiedzieć, że w salonie prowadzona jest również sprzedaż okularów wysokiej klasy. W ofercie znaleźć można oprawki okularowe w różnych wzorach i kolorach. Klienci zakupią tam ponadto okulary progresywne, lecznicze, korekcyjne, dwuogniskowe oraz do pracy przy komputerze. W sprzedaży dostępne są okulary do dali i bliży, a także akcesoria optyczne.

Badania okulistyczne

W gabinecie wykonywane są różnego rodzaju badania okulistyczne, w tym ciśnienia śródgałkowego, dna oka, pola widzenia oraz widzenia barw. Specjalista zbada pomiary ostrości wzroku i refrakcji. Warto zwrócić uwagę również na konsultacje medyczne dla osób, które chorują na cukrzycę, alergie oraz nadciśnienie tętnicze.

Gabinet przeprowadza też badania przy leczeniu Arechiną oraz kierowców, osób pracujących na wysokościach i przed monitorami. Zgłosić się mogą tam też klienci, którzy starają się o pozwolenie na broń.

Podczas badania ostrości wzroku każde oko sprawdzane jest pojedynczo – gdy diagnozowaniu podlega lewe, prawe jest zasłonięte i na odwrót. Jeśli zajdzie potrzeba, w trakcie badania dobrane będą odpowiednie szkła, które są dopasowane do wady danej osoby, umożliwiające odczyt druku w prawidłowy sposób. Po zebraniu wywiadu i zbadaniu, okulista stawia diagnozę.