Od dobrego stanu zębów zależy nasze samopoczucie i zdrowie. Są one naszą wizytówką. Dbając o nie i regularnie odwiedzając gabinet stomatologiczny, wykonując okresowe przeglądy dentystyczne raz na pół roku, zmniejszasz ryzyko rozwoju próchnicy oraz innych chorób zębów, dziąseł oraz jamy ustnej.  Oprócz tego stomatolog może uczynić twój uśmiech niesamowitym stosując zabiegi stomatologii estetycznej.  Wybierz gabinet dentystyczny, taki jak Dental Complex który świadczy kompleksowe usługi, z których będzie mogła korzystać cała twoja rodzina.

Profesjonalny i godny polecenia lekarz

Obecnie oczekiwania i wymagania pacjentów względem lekarzy są bardzo wysokie. Dobry dentysta, oprócz kierunkowego wykształcenia medycznego, powinien posiadać cechy, zachęcające pacjentów do kolejnych wizyt. Komunikatywność, indywidualne podejście, empatia oraz opanowanie są niezwykle pożądane i bardzo istotne w pracy stomatologa. Wszelkie certyfikaty, dyplomy oraz zaświadczenia z różnych konferencji stomatologicznych, szkoleń i sympozjów to dowód, iż personel stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności z zakresu najnowszych metod leczenia uzębienia. Bardzo ważne jest również wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Połączenie innowacyjnych technologii z nowoczesnymi metodami leczenia przy stosowaniu najskuteczniejszego znieczulenia, znacznie ułatwiają pracę , a co najważniejsze, są bezpieczne dla pacjenta i gwarantują komfort podczas każdej wizyty na fotelu dentystycznym. Dental Complex to miejsce, w którym szczególną uwagę zwraca się także na aspekt higieniczny. Stosuje się tu jednorazowe narzędzia, sterylizuje te wielokrotnego użytku, a dla każdego pacjenta przygotowuje się odpowiedni zestaw narzędzi i wierteł.

Kompleksowa oferta stomatologiczna

Dental Complex znajduje się w Rudzie Śląskiej. Praktyką kieruje Wojciech Drużba. Oferta gabinetu jest bardzo obszerna i obejmuje zarówno stomatologię zachowawczą, jak też implantologię, chirurgię stomatologiczną, protetykę, stomatologię estetyczną i leczenie parodontozy. Przegląd uzębienia czy zasięgnięcie porady stomatologicznej  z zakresu profilaktyki chorób zębów i dziąseł leży w zakresie usług tego miejsca. Usuniecie zęba czy jego leczenie w gabinecie będzie przebiegać bezboleśnie dzięki zastosowaniu odpowiedniego znieczulenia. Specjalistyczny sprzęt, odpowiednie preparaty oraz stosowanie zaawansowanych technik operacyjnych pozwala na wykonanie szeregu zabiegów i operacji  z zakresu chirurgii szczękowej, obejmującej m.in. ekstrakcje ósemek, usunięcie torbieli, resekcję korzeni czy chirurgiczne leczenie parodontozy. Chirurg szczękowy przeprowadza zabiegi sterowanej regeneracji kości (GBR) i tkanek miękkich (GTR) oraz zajmie się wprowadzeniem implantów stomatologicznych. Jeśli masz w planach przyozdobienie zębów biżuterią z białego lub żółtego złota albo założenie licówek bądź koron na zęby, skorzystaj z oferty stomatologii estetycznej. Jeżeli zależy ci na białym uśmiechu możesz poddać się również zabiegowi wybielania zębów. Dla osób, które mają ubytkami w uzębieniu, gabinet oferuje usługi protetycznych (protezy akrylowe i szkieletowe, korony i mosty porcelanowe), a dla tych, którzy marzą o ładnych i prostych zębach z pomocą przyjdzie dobry ortodonta, który dobierze odpowiedni aparat ortodontyczny.