Firma Bolid Sp. z o.o. PPHIU oferuje innowacyjne schładzacze wody, które są kluczowe dla produkcji wysokiej jakości pieczywa. Dzięki swoim zaawansowanym technologiom, atrakcyjnej cenie oraz ekologicznemu podejściu, te urządzenia zdobywają coraz większą popularność wśród piekarzy.

Schładzacze wody Bolid - jak działają?

Schładzacze wody od Bolid Sp. z o.o. PPHIU to zaawansowane technologicznie urządzenia, które pobierają wodę z sieci i wychładzają ją do odpowiedniej temperatury niezbędnej do produkcji pieczywa. Woda jest następnie dozowana do dzieży według ustawień na dozowniku, co pozwala na precyzyjną kontrolę ilości użytej wody lodowej. Proces ten gwarantuje optymalne warunki dla wyrobu pieczywa, a jednocześnie minimalizuje ryzyko błędów wynikających z nieprawidłowej temperatury wody.

Modele schładzaczy

Bolid Sp. z o.o. PPHIU oferuje dwa modele schładzaczy wody dla piekarni - przepływowy (M) oraz objętościowy (MTR). Model M wyposażony jest w wężownicę w środku, co pozwala na współpracę z mieszaczem. Natomiast model MTR posiada własny dozownik FLOWMETER, który umożliwia precyzyjne dozowanie wody lodowej. Wybór odpowiedniego modelu zależy od potrzeb i wymagań piekarni.

Schładzacze wody od Bolid Sp. z o.o. PPHIU oferują dużą jednorazową dozę wody lodowej - od 60 do 150 litrów, w zależności od modelu. Pozwala to na efektywną produkcję pieczywa, nawet przy dużych zamówieniach.

Urządzenia Bolid Sp. z o.o. PPHIU są małe i lekkie, co pozwala na łatwą instalację oraz oszczędność miejsca w piekarni. Schładzacze można powiesić na ścianie dzięki dołączonym wspornikom, co ułatwia ich montaż oraz umożliwia wykorzystanie przestrzeni w optymalny sposób.

Energooszczędność i ekologia

Urządzenia Bolid Sp. z o.o. PPHIU są energooszczędne i ekologiczne, ponieważ wykorzystują lodowy akumulator chłodu. Dzięki temu, zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe niż w przypadku innych rozwiązań na rynku. Odpowiednia konstrukcja schładzaczy sprawia również, że są one łatwe w utrzymaniu czystości i higieny.

Decydując się na współpracę z firmą Bolid Sp. z o.o. PPHIU, piekarnie zyskują nie tylko niezawodne i energooszczędne schładzacze wody, ale także wsparcie ze strony producenta. Firma oferuje profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiedniego modelu urządzenia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.