Najlepsi producenci upraw to Ci, którzy dostarczają owoce o wyśmienitym aromacie, smaku i trwałości. Plantacje muszą więc być zakładane wyłącznie z kwalifikowanych sadzonek. Produkcja zaś powinna opierać się na tradycji i najnowszych technologiach. To bowiem daje możliwość uzyskania zdrowych, smacznych i pięknych truskawek, malin, borówek amerykańskich, porzeczek czarnych i kolorowych, agrestu. Red Plant właśnie to wszystko oferuje.

Uprawa owoców

Owoce mogą być uprawiane na wieloraki sposób. W firmie Red Plant możesz otrzymać przykładowo truskawki tunelowe: przyspieszone, powtarzające letnio-zimowe, gruntowe: przyspieszone spod folii i agrowłókniny, bez osłon, powtarzające letnio-jesienne. Warto dowiedzieć się nieco więcej o nich. W pierwszym przykładzie w fazie rozwojowej ważna jest obecność owadów zapylających. – mówi ekspert. Najbardziej efektywne okazują się trzmiele. W uprawie tunelowej koniecznie trzeba sprawdzić nasilenie przemrożeń szyjki korzeniowej. Dostrzeżenie jej zbrązowienia wymaga niezwłocznego wdrożenia programu regeneracyjnego. Warto podkreślić, że w uprawie gruntowej uszkodzenia spowodowane przez mrozy, są bardziej intensywne.

Najnowsze technologie stosowane podczas upraw

Red Plant to firma, której produkcja opiera się m.in. na najnowszych technologiach. Stale usprawnia ona zbiory. Owoce, które są tam zrywane – na bieżąco wożone są do obiektów chłodniczych. Następnie w tych miejscach są one konfekcjonowane. Oferowane są np. maliny tunelowe przyspieszone, gruntowe bez osłon, letnio-jesienne: pod daszkami, w tunelach. Warto sobie uświadomić, że ten drugi rodzaj – podczas hodowania go w plantacjach, należy stymulować do wzrostu. Co za tym idzie – do lepszego odżywienia owoców. W tunelowych uprawach zaś warto wprowadzać szczelny program ochrony. A także – program zapobiegawczy przeciwko szarej pleśni i zamieraniu pędów malin. Red Plant oferuje również niektóre warzywa. W tym przypadku również możesz liczyć na ich najwyższą jakość.