Nie każdy jest obdarzony talentem do robienia własnych, domowych wypieków. Wiele osób nie dysponuje również dostateczną ilością czasu, którą mogłyby poświęcić na pieczenie. Na szczęście Zakład Cukierniczy Cukiernia Jaś Piotr Mydlach oferuje bogaty asortyment zarówno ciast kremowych, tradycyjnych, jak również bogato zdobionych tortów na każdą okoliczność.

Torty na wszystkie okazje

Trudno wyobrazić sobie urodziny lub innego rodzaju jubileusze bez zjedzenia kawałka kremowego, puszystego tortu. Oferty obecnych na rynku cukierni przeciągają mnogością smaków oraz dekoracji. Tak naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawą propozycję stanowią wypieki przybierające trójwymiarowe kształty postaci z bajek, jak również przedmiotów związanych z profesją zawodową lub zainteresowaniami. Takie niestandardowe torty są doskonałym pomysłem na smaczny prezent dla jubilata.

Z kolei na przyjęciu urodzinowym dziecka, efektowny tort będzie niepowtarzalną atrakcją dla wszystkich gości. Przy takich wydarzeniach wypiek musi być perfekcyjny, dlatego najlepiej zamawiać je u doświadczonych i renomowanych cukierników. Cukiernia Jaś z Kalisza oferuje torty okolicznościowe na wesela, komunie, czy chrzciny. Klienci mogą wybierać spośród różnych dostępnych smaków. Mistrzowie cukiernictwa proponują tort owocowy, śmietankowy i kawowy. Wypieki okolicznościowe mogą być przyozdobione spersonalizowanym napisem w postaci imion nowożeńców lub dzieci, grafiką, figurką 3D lub też w inny sposób, zgodnie z życzeniem klienta.

Tradycyjne i autorskie ciasta

Popołudniowa kawa w gronie rodziny lub przyjaciół nie może się obejść bez słodkiej przekąski. Idealnie w tej roli sprawdzają się wszelkie ciasta oraz ciasteczka. Możemy wybierać pomiędzy tradycyjnymi wypiekami, takimi jak na przykład jabłecznik i puszysty sernik. Specjaliści z Cukierni Jaś w Kaliszu oferują produkty tworzone według własnych, oryginalnych i sprawdzonych receptur, dzięki czemu klienci otrzymują zawsze cieszące niepowtarzalnym smakiem słodkości.

Doświadczeni cukiernicy zawsze udzielą porady w wyborze odpowiedniego wypieku oraz informacji na temat ewentualnie zawartych w składzie alergenów. Pomogą także w wyborze tortu na specjalne okazje oraz doradzą w zakresie jego gramatury. Wieloletnie doświadczenie w branży cukierniczej sprawia, że wyroby proponowane przez tę cukiernię cieszą dużym powodzeniem. Wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie i wspaniały smak to cechy charakterystyczne tortów i ciast z Cukierni Jaś.